Fastweb Mali Analiz Programı
21 Nisan - 01 Ocak Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2001
YARATICI FİNANSAL ANALİZ
 
FASTWEB MALİ ANALİZ Temel analizin en can alıcı fonksiyonları ile haber analizini bütünleştiren bir bakışta şirketlere ait bütün mali resmi ortaya koyan benzersiz bir programdır.
 
Fastweb Mali Analiz Programı, internet üzerinden, bilanço ve gelir tablosu verileriyle, temel ve haber analiz yapabilmeyi sağlayan bir programdır.
 
Kapsamlı grafik analiz, raporlama seçeneklerinde birbiri ile ilişkili finansal rasyoları aynı anda görebilme imkanına sahipsiniz. Sektörel değerlendirmeler, bütün şirketlere ait haber, dipnot, piyasa oranları ile analiz yapmanın sınırlarını aşacaksınız. Şirket haberleri ile finasal analizi aynı anda yaparak şirketlerin bilançolarına etki edebilecek önemli haberleri kaçırmaksızın etkli analiz yapabileceksiniz.

Şirketlerin borçluluk, karlılık, likidite verileri, büyüme performansları ile piyasa değerlerini aynı anda görerek, finansal yapıdaki değişimlerin fiyatlara nasıl yansıdığını inceleyebilirsiniz
 
Şirketleri analiz ederken, mali verileri etkileyecek gelişmeleri gözden kaçırmayın. Şirketler hakkında açıklanmış olan bütün haberleri görerek firmanın büyümesi, yatırımları üzerinde etkide bulunabilecek gelişmeleri inceleyin.

 

 

FASTWEB MALİ ANALİZ'DE KAMPANYA!
Borfin' den eğitim veya program aldıysanız, aşağıdaki fiyatlardan Borfin Fastweb Mali Analiz programına %20 indirimle dilediğiniz süre için abone olabilirsiniz.

Not:   Kampanyamız 30/04/2014 tarihine kadar geçerlidir.

 

© Borfin


Yukarı