ANALIZ-BANNER

Analiz Programlarımız

Fastweb Mali Analiz Pro

Fastweb Mali Analiz Pro

Fastweb Mali Analiz Pro; internet üzerinden bilanço ve gelir tablosu verileriyle, temel ve haber analiz yapabilmeyi sağlayan bir programdır. Sadece bilanço dönemleri değil her zaman kullanmayı isteyeceğiniz ayrıca eklenen çeşitli analizleri ve anlaşılmayı kolaylaştıran görselliği ile etkili temel analiz yapabileceğiniz web programıdır.

Temel Analiz:

Fastweb Mali Analiz Pro, temel analiz konusunda çalışma yapan, amatör veya profesyonel tüm kullanıcılarına, detaylı temel analiz uygulamaları sunmaktadır.

Gelir Tablosu

Bir şirketin mali analizini yaparken tek başına bilanço verileri yeterli değildir. Bilançolarla birlikte yayınlanan gelir tablosu ve bilanço kalemleri arasındaki ilişkileri kullanarak oluşturulan rasyolar, şirket ve sektör hakkında detaylı bilgilere sahip olmanızı sağlar.

 

 

Fastweb Mali Analiz Pro Nedir? Neden Fastweb Mali Analiz Pro? Yenilenen Analizler Yeni Eklenen Analizler
Fastweb Mali Analiz Pro’nun Özellikleri Nelerdir? Fastweb Mali Analiz Pro’nun Avantajları
Active Charts Pro

Türkiye'de ilk defa istediğiniz bütün yatırım araçlarının teknik analizini yapabileceğiniz bir platforma sahipsiniz. Active Chart, bütün piyasaları bir arada izleyebileceğiniz 1700'ün üzerinde bir veri setini, teknik analizin bütün yeteklerini kullanabileceğiniz bir platformda, sürekli, hızlı ve güncel olarak elinize ulaştırıyor. Hiçbir teknik analiz programında ulaşamayacağınız detayda veri ile hisse senetlerini, emeklilik, yatırım fonları ve yatırım ortaklıkları fonlarını, Kyd Fon Endekslerini, Vadeli İşlem Borsasını (VOB), Tahvil ve Bono Piyasasını ve endekslerini, KYD Tahvil Bono Endekslerini, İMKB Tahvil Bono Endekslerini, O/N Repoyu (Overnight Repo) ve Libor’u takip edebileceksiniz.

Active Charts Pro windows web tabanlı bir programdır, sadece İnternet Explorer'da çalışmaktadır. Activex desteklemeyen diğer browserlarda ve işletim sistemlerinde çalışmamaktadır.

Fiyatı Neler Yapabilirsiniz? Enstrüman Seti Analiz Araçları
Raporlama Özellikleri İndikatörler Hareketli Ortalamalar Fibonacci Çalışmaları
Logaritmik Spiral
FonBul +

Fonbul Plus

www.fonbul.com

Fonbul Plus; bütün emeklilik ve yatırım fonlarının güncel verilerine ulaşabileceğiniz, fon bazında analizler yapabileceğiniz, güncel fon haberlerini takip edebileceğiniz, teknik analiz yapabileceğiniz, ayrıca emeklilik ve yatırım sistemindeki fonlarınıza yön verebileceğiniz kullanıcı dostu arayüzüne sahip bir web programıdır.

Genel Görünüm

En çok yükselen ve düşen fonların fiyatlarını ve değişimlerini Fonbul + ile takip edebilir, günün özeti tablosunda emeklilik ve yatırım fonlarının portföy değerine, yatırımcı sayısına ve daha birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca emeklilik ve yatırım fonları piyasası için günlük yorum da Fonbul+’ta mevcuttur. Bist, Dolar, Euro ve altın piyasalarına ait kapanış bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Fon Sınıflarında Günlük Değişimler

Emeklilik ve yatırım fonları sınıflarında bugün kaç fon yükselirken kaç fon düştü? İlgili fon sınıfının portföy değeri ne kadar oldu? Emeklilik ve yatırım fon sınıflarındaki, günün en fazla kazandıran ve kaybettiren fonları hangileri? Emeklilik ve yatırım fon sınıflarındaki fonların günlük ortalama getirileri ne kadar değişti? Bütün bu soruların cevabı Fonbul+ platformunun “Fon Sınıflarında Bugün” sayfasında.

 

 

Fonbul Plus Nedir? Neden Fonbul Plus? Fonbul Plus Fonbul Plus ile Analizler
FonBul + Emeklilik Fonları

Fonbul Plus Emeklilik

www.fonbulemeklilik.com

Fonbul Plus Emeklilik Fonları; bütün bireysel emeklilik fonlarının (gönüllü ve otomatik katılım emeklilik fonlarının tamamının) güncel verilerine ulaşabileceğiniz, fon bazında analizler yapabileceğiniz, güncel fon haberlerini takip edebileceğiniz, teknik analiz yapabileceğiniz ve bireysel emeklilik sistemindeki fonlarınıza yön verebileceğiniz kullanıcı dostu arayüzüne sahip bir web programıdır.

Genel Görünüm

En çok yükselen ve düşen bireysel emeklilik fonları fiyatlarını ve değişimlerini Fonbul+ Emeklilik Fonları ile takip edebilir, günün özeti tablosunda bireysel emeklilik fonlarının portföy değerine, yatırımcı sayısına ve daha birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca bireysel emeklilik fonları piyasası için günlük yorum da Fonbul+’ta mevcuttur. Bist, Dolar, Euro ve altın piyasalarına ait kapanış bilgilerine de ulaşabilirsiniz

Fon Sınıflarında Günlük Değişimler

Bireysel emeklilik fonları sınıflarında bugün kaç fon yükselirken kaç fon düştü? İlgili fon sınıfının portföy değeri ne kadar oldu? Bireysel emeklilik fon sınıflarındaki, günün en fazla kazandıran ve kaybettiren fonları hangileri? Bireysel emeklilik fon sınıflarındaki fonların günlük ortalama getirileri ne kadar değişti? Bütün bu soruların cevabı Fonbul+ Emeklilik Fonları platformunun “Fon Sınıflarında Bugün” sayfasında.

 

 

Fonbul Plus Emeklilik Nedir? Neden Fonbul Plus Emeklilik? Fonbul Plus Emeklilik’te Neler Var? Fonbul Plus Emeklilik ile Analizler
FonBul + Yatırım Fonları

Fonbul Plus Yatırım

www.fonbulyatirim.com

Fonbul Plus Yatırım Fonları; bütün yatırım fonlarının güncel verilerine ulaşabileceğiniz, fon bazında analizler yapabileceğiniz, güncel fon haberlerini takip edebileceğiniz, teknik analiz yapabileceğiniz, yatırım fonlarınıza yön verebileceğiniz ve daha birçok bilgiye bir arada ulaşabileceğiniz kullanıcı dostu arayüzüne sahip bir web programıdır.

Genel Görünüm

En çok yükselen ve düşen yatırım fonları fiyatlarını ve değişimlerini Fonbul+ Yatırım Fonları ile takip edebilir, günün özeti tablosunda yatırım fonlarının portföy değerine, yatırımcı sayısına ve daha birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yatırım fonları piyasası için günlük yorum da Fonbul ’da mevcuttur. Bist, Dolar, Euro ve altın piyasalarına ait kapanış bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Fon Sınıflarında Günlük Değişimler

Yatırım fonları sınıflarında bugün kaç fon yükselirken kaç fon düştü? İlgili fon sınıfının portföy değeri ne kadar oldu? Yatırım fonları sınıflarındaki günün en fazla kazandıran ve kaybettiren fonları hangileri? Yatırım fon sınıflarındaki fonların günlük ortalama getirileri ne kadar değişti? Bütün bu soruların cevabı Fonbul+ Yatırım Fonları platformunun “Fon Sınıflarında Bugün” sayfasında.

 
Fonbul Plus Yatırım Nedir? Neden Fonbul Plus Yatırım? Fonbul Plus Yatırım’da Neler Var? Fonbul Plus Yatırım ile Analizler
Finansmatik
Finansmatik.com,  sermaye ve para piyasası enstrümanlarına  yönelik  geliştirilmiş, farklı türlerde spesifik  finansal  hesaplama araçlarını,  tek bir çatı altında toplayan,  web tabanlı  finansal hesap makinesi portalıdır.
Finansmatik.com içerisinde yer alan tüm hesaplamalar, Borfin eğitim portalının, finans alanında uzman eğitmenlerince test edilerek, bireysel ve kurumsal yatırımcıların hizmetine sunulmuştur.
Türkiye’de bir ilk olarak, hesaplama araçlarının kullanımları, videolu anlatımlarla desteklenmiştir.
Finansmatik.com ile, bütün finansal hesaplamalarınızı çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Pratik hesaplama araçları ile finans piyasalarına ilişkin en karmaşık formülleri bile, tek tuşla hesaplayabileceğiniz bir platform hazırlanmıştır.
Neler Yapabilirsiniz? Hesap Makineleri Fiyat
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı