ANALIZ-BANNER

Analiz Programlarımız

Fastweb Mali Analiz
      
Fastweb Mali Analiz Programı, internet üzerinden, bilanço ve gelir tablosu verileriyle, temel analiz yapabilmeyi sağlayan bir programdır.

Kapsamlı grafik analiz, raporlama seçeneklerinde grafik analiz, sektörel değerlendirmeler, bütün şirketlere ait haber, dipnot, piyasa oranları ile analiz yapmanın sınırlarını aşacaksınız. Şirket haberleri ile finasal analizi aynı anda yaparak şirketlerin bilançolarına etki edebilecek önemli haberleri kaçırmaksızın etkli analiz yapabileceksiniz.

Şirketlerin borçluluk, karlılık, likidite verileri, büyüme performansları ile piyasa değerlerini aynı anda görerek, finansal yapıdaki değişimlerin fiyatlara nasıl yansıdığını inceleyebilirsiniz
 
Şirketleri analiz ederken, mali verileri etkileyecek gelişmeleri gözden kaçırmayın. Şirketler hakkında açıklanmış olan bütün haberleri görerek firmanın büyümesi, yatırımları üzerinde etkide bulunabilecek gelişmeleri inceleyin.
 
Neler Yapabilirsiniz? Raporlama Özellikleri Analiz Araçları Analiz Başlıkları
Analiz Detayları Bilanço Yapısı Likitide Oran Analizi Satış-Karlılık Analizi
Faaliyet - Etkinlik Analizi Dupont Analizi – Karşılaştırmalı Dupont Analizi Temettü Performansı Piyasa Çarpanları Analizi
Özet Analiz Puan Analizi Bilanço Dipnotları Değerleme Analizi
Şirket Haberleri Şirket Künyeleri
Active Charts Pro

Türkiye'de ilk defa istediğiniz bütün yatırım araçlarının teknik analizini yapabileceğiniz bir platforma sahipsiniz. Active Chart, bütün piyasaları bir arada izleyebileceğiniz 1700'ün üzerinde bir veri setini, teknik analizin bütün yeteklerini kullanabileceğiniz bir platformda, sürekli, hızlı ve güncel olarak elinize ulaştırıyor. Hiçbir teknik analiz programında ulaşamayacağınız detayda veri ile hisse senetlerini, emeklilik, yatırım fonları ve yatırım ortaklıkları fonlarını, Kyd Fon Endekslerini, Vadeli İşlem Borsasını (VOB), Tahvil ve Bono Piyasasını ve endekslerini, KYD Tahvil Bono Endekslerini, İMKB Tahvil Bono Endekslerini, O/N Repoyu (Overnight Repo) ve Libor’u takip edebileceksiniz.

Active Charts Pro windows web tabanlı bir programdır, sadece İnternet Explorer'da çalışmaktadır. Activex desteklemeyen diğer browserlarda ve işletim sistemlerinde çalışmamaktadır.

Fiyatı Neler Yapabilirsiniz? Enstrüman Seti Analiz Araçları
Raporlama Özellikleri İndikatörler Hareketli Ortalamalar Fibonacci Çalışmaları
Logaritmik Spiral
Finansmatik
Finansmatik.com,  sermaye ve para piyasası enstrümanlarına  yönelik  geliştirilmiş, farklı türlerde spesifik  finansal  hesaplama araçlarını,  tek bir çatı altında toplayan,  web tabanlı  finansal hesap makinesi portalıdır.
Finansmatik.com içerisinde yer alan tüm hesaplamalar, Borfin eğitim portalının, finans alanında uzman eğitmenlerince test edilerek, bireysel ve kurumsal yatırımcıların hizmetine sunulmuştur.
Türkiye’de bir ilk olarak, hesaplama araçlarının kullanımları, videolu anlatımlarla desteklenmiştir.
Finansmatik.com ile, bütün finansal hesaplamalarınızı çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Pratik hesaplama araçları ile finans piyasalarına ilişkin en karmaşık formülleri bile, tek tuşla hesaplayabileceğiniz bir platform hazırlanmıştır.
Neler Yapabilirsiniz? Hesap Makineleri Fiyat
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı