ANALIZ-BANNER

Active Charts Pro

Active Charts Pro 12 Aylık Abonelik 114.00 TL 114.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Neler Yapabilirsiniz?

Hisse senetleri ve tüm alternatif piyasalara ilişkin geniş veri havuzunu, profesyonel analiz araçları ile birleştiren Active Chart Pro ile tüm teknik analiz çalışmalarınızı internetten kolayca yapabileceksiniz.

Tüm Yatırım Araçları için Tek Program
Hisse Senetleri, Endeksler, Varantlar, Yatırım ve Emeklilik Fonları, Vob, Tahvil-Bono, Dünya Borsaları, Makro Ekonomik Veriler... 1700'ün üzerinde farklı veri seti elinizin altında..

İnternetten Hızlı Teknik Analiz
Farklı piyasalara ait yatırım araçlarının teknik analizini, internet bağlantısı olan tüm bilgisayarlarda, güçlü veri desteği ile kolayca yapabileceksiniz.

Basit menü, kolay kullanım..
Active Chart Pro; içeriği, kolay kullanımı ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile amatör veya profesyonel, tüm yatırımcılara hitap etmektedir.

Tek Tuşla Grafik Çizimi
Enstrüman Listesi içinde, dilediğiniz yatırım aracının grafiğini, tek tuşlama ile çizdirin. Analize hemen başlayın..

Favori enstrümanlarınızı belirleyin.
Favori enstrümanlarınızı belirleyin, çalışmalarınızda zaman kazanın. Farklı favori grupları oluşturun.

Çalışmalarınızı şablon olarak kaydedin
Çalışmalarınızı şablon olarak kaydedin, sınırsız sayıda şablon oluşturun. Favori enstrümanlarınızı, kendi şablonlarınızda analiz edin..

Finnet Active Charts
Finnet Active Charts ile hisse senetleri, endeksler ve döviz kurlarına ilişkin data setini kullanarak, teknik analiz çalışmaları yapabilirsiniz. Analiz çeşitliliği ve indikatör sayısı yönünden, Pro versiyon ile arasında bir farklılık bulunmamaktadır.

Finnet Active Charts PRO
Finnet Active Charts Pro’yu kullanarak Hisse Senetleri, Endeksler, Varantlar, Yatırım ve Emeklilik Fonları, Vob, Tahvil-Bono, Dünya Borsaları, Makro Ekonomik Veriler gibi, farklı piyasa enstrümanlarına ait verilerle, teknik analiz yapabilirsiniz.

Tüm Yatırım Araçları için Tek Program 
Hisse Senetleri, Endeksler, Varantlar, Yatırım ve Emeklilik Fonları, Vob, Tahvil-Bono, Dünya Borsaları, Makro Ekonomik Veriler... 1700'ün üzerinde farklı veri seti elinizin altında..

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı