ANALIZ-BANNER

Active Charts Pro

Active Charts Pro 12 Aylık Abonelik 114.00 TL 114.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Raporlama Özellikleri

Programın bütün ayarlarında değişiklik yaparak, kişiselleştirebilme özelliği
Program ayarlarını kullanarak; Çalışma dosyası içeriğini, Klavye Kısa Yollarını, Diğer Ayarları, Maksimum Grafik Sayısını, Maksimum İç Bölme Sayısını, Maksimum İndikatör Sayısını ve Varsayılan Şablon özelliklerini değiştirebilirsiniz.

Esnek Çalışma Platformu
Active Chart çoklu analiz platformu ile, her analiz modülü customize edilebilir. Kullanıcı isteğine göre şablonlar düzenlenebilir ve bu şablonlar saklanarak ileriki çalışmalarda kullanılabilir.
Veri analiz özellikleri, kullanım kolaylığı, veri yetenek kâbiliyeti ile Active Chart kullanıcı tercihlerinde ön plana çıkmaktadır.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı