ANALIZ-BANNER

Active Charts Pro

Active Charts Pro 12 Aylık Abonelik 114.00 TL 114.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

İndikatörler

İndikatörlerle hisselerdeki alım-satım sinyallerini izleyebilirsiniz
Teknik analizde, hisse senetleri için kullanılan en popüler, anlamlı ve güncel 69 indikatör. İndikatörleri kişiselleştirerek favori indikatör listesi oluşturup, hızlı ve esnek çalışma imkanı. İndikatörleri ister ayrı pencereye, isterseniz istediğiniz herhangi bir indikatörün üstüne veya hisse senedi grafiği üzerine çizebilme imkanı. Sürükle bırak özelliği ile çizilmiş indikatörleri pencereler arası, seçime göre taşıyabilme. İstediğiniz kadar indikatör çizin, veri detay penceresini açıp, grafik üzerinde gezindiğinizde, indikatör değerlerini görün.

İndikatör Listesi
Active Charts Pro'da  67 indikatör bulunmaktadır. Bu indikatörlerin başlıcaları ; ACC Dist, Amo, Aro, Aro U/D,  Bb (Bolinger), Chk-A/D, Cmf, Cm, Cci, DI, Adx, Adxr, Dx, Dmi, Eom, Env, Fro, Ho, Hhv, Kri, Kaf, Klt, Lreg, Lrs, Llv, Macd, Mfix, Mass, Mom, Mfi,Nvi, Obv, Sar, Perf, Pvi, Prchn, Pvt, Rsi, Rkare, Std, Ster, Smi, S-Rsi, Sto, Tsf,Tsc, Vlo, W%R şeklinde sıralanabilir.

Finnet İndikatörleri
Finnet’in indikatörleri ile kullandığınız indikatörlerin hassaslaştığını; kapanış verileri yerine ağırlıklı ortalamalar kullanılarak hesaplanan göstergelerin, formasyonları ve dönüşüm noktalarını tesbit etmede daha duyarlı olduğunu göreceksiniz. (Chande Momentum Finnet, Cci Finnet, Money Flow İndex Finnet, Ease of Movement Finnet)
 

   

  

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı