ANALIZ-BANNER

Active Charts Pro

Active Charts Pro 12 Aylık Abonelik 114.00 TL 114.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Logaritmik Spiral

Logaritmik Spiral hisselerin dip yapacağı seviyeleri tesbit etmenizi sağlıyor

Logaritmik Çalışma  
Logaritmik spiral fiyat ve zaman analizi arasındaki bağlantıyı gösterir. Zaman ve fiyat tahmini için yapılması gereken uzun bir araştırmanın cevabıdır. Spiralin en önemli avantajı Spiral anlaşılması kolay ve hisse grafiklerine kolayca uygulanabilir. Spiralin keşfetmesi en zor yanı onun olağanüstü piyasa hareketlerinde kullanabilmektir. Diğer bütün analiz metotları başarısız görünürken doğru çizilen spiral hissenin dip yapacağı noktayı tespit edebilir.

Kırılma noktaları ve satış sinyalleri fiyat trendine karşı pozisyon almayı gerektir. Eğer merkez doğru seçilirse spiral kırılma noktalarını daha önceden görülmemiş bir doğrulukla gösterir.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı