ANALIZ-BANNER

Active Charts Pro

Active Charts Pro 12 Aylık Abonelik 114.00 TL 114.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Enstrüman Seti

Hisse Senetleri ve İMKB Endeksleri
İMKB’de işlem görmekte olan tüm hisse senetleri ile İMKB endekslerine ilişkin teknik analiz çalışmalarınızı yapabilir, geçici kapalı veya sürekli kapalı hisseleride görebilirsiniz. Seans ve gün sonu kapanışlarında, en son kapanış verilerini otomatik veri güncelleme ile kolayca alabilirsiniz. 


Yatırım / Emeklilik Fonları – Fon Endeksleri
Yatırım ve emeklilik fonları piyasasının en güncel verileri, her sabah elektronik ortamda Takasbank’tan alınarak sisteme aktarılmaktadır. Fon grafiklerine kolayca ulaşabilecek, Fonbul Fon Endeksleriyle ve rakip fonlarla karşılaştırmalarınızı, tek tuşla yapabileceksiniz.

Tahvil / Bono – KYD ve DİBS Endeksleri
Tahvil / bona piyasası enstrümanlarının detaylı grafik analizlerini Active Charts Pro ile yapabileceksiniz. KYD endeksleri ve DİBS endeks verilerinede sahip olan programımızda, karşılaştırmalar yapabilmek çok kolay ve hızlı.

VOB Sözleşmeleri ve Varantlar
Vadeli Opsiyon Borsasında işlem görmekte olan endeks, döviz, faiz, emtia sözleşmeleri ile vadesi biten sözleşmelerin de verilerini kullanarak, vob piyasası analizlerinizi yapabileceksiniz. Ayrıca finans piyasalarının yeni yatırım entrümanı varantlarında dataları  Active Charts Pro versiyonda yer almaktadır.

Dünya Endeksleri ve Futures
Uluslararası borsalarda takip edilen 16 popüler endeksin verileri ile Brent ve Coton future verilerini de içeren Active Charts Pro ile, yurt dışı piyasalarla ilgili analizlerde yapabileceksiniz.

Döviz – Altın ve Kıymetli Madenler
Serbest Piyasa ve TCMB döviz verilerini, pariteleri, döviz sepetlerini, İstanbul Altın Borsası ile serbest piyasa altın fiyatlarını, Londra Fixing altın ve gümüş datalarını içeren Active Charts Pro ile, döviz ve kıymetli madenlerle ilgili detaylı analizler ve karşılaştırmalar yapabileceksiniz.

Repo ve TR Libor
Active Charts Pro programında, O/N Repo ve TR Libor datalarıda bulunmaktadır. Tr Libor verileri, O/N, haftalık, aylık, 2 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık ve yıllık olarak takip edilebilmektedir.

Makro Ekonomik Veriler
ÜFE ve TÜFE fiyat endekslerinden, kapasite kullanım oranlarına, sanayi üretim endeksinden, iş bulma olanaklarına kadar, ulusal ekonomi ile ilgili 29 farklı makro ekonomik datayı bünyesinde bulunduran Active Charts Pro ile, makro ekonomik analizlerinizde de fark yaratabileceksiniz.
 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı