ANALIZ-BANNER

Fastweb Mali Analiz

Dupont Analizi – Karşılaştırmalı Dupont Analizi

Seçilen hisse ile bu hissenin dahil olduğu sektördeki diğer hisseler için, Net Kar Marjı, Aktif Deviz Hızı, Aktif Karlılık, Özvarlık Karlılığı ve Borç Oranı, tablo olarak sunulmakta ve Dupont analizi yapılmaktadır. Seçilen hissenin, sektör ortalamaları ile dönemsel grafik karşılaştırmaları ile analiz desteklenmektedir.

Karşılaştırmalı Dupont Analizi’nde ise;  kullanıcının belirlediği iki farklı dönem için karşılaştırmalı Dupont analizi yapılmaktadır. Seçilen hissenin, endeks ve sektör ortalamaları ile belirgin finansal göstergeleri performans grafiği üzerinde karşılaştırılarak, analiz desteklenmektedir. 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı