ANALIZ-BANNER

Fastweb Mali Analiz

Özet Analiz

Şirketlerin, halka arz edildikleri ilk dönemlerinden itibaren, dönem seçebilme imkanı sunan bu analiz içerisinde, şirketin, satış, kar, özsermaye, piyasa değeri rakamları, cari olarak ve seçilen dönemler bazında listelenmektedir.

Seçilen şirket için Temettü Verimi yüzdesel hesaplanmakta, şirket ve dahil olduğu sektör için, dönem bazında FK, PD/DD, F/NS oranları hesaplanabilmektedir. Kullanıcılar 3-6-9 aylık ve yıllık periyotlar için, 5 farklı dönemi aynı tabloda kıyaslayabilmektedirler.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı