ANALIZ-BANNER

Fastweb Mali Analiz

Değerleme Analizi

İndirgenmiş nakit akımları yöntemini kullanmakta olan Fastweb Mali Analiz’de, program kullanıcıları, ilgilendikleri şirket için, tahmin değerlerini sisteme girerek, şirket değerlemesi yapabilmektedir.
Kullanıcının belirlediği tahmini değişken değerleri baz alınarak, ilgili şirket için 10 yıllık değerleme analizi yapılabilmekte ve sonuçlar kaydedilerek, ileride tekrar kullanılmak üzere saklanabilmektedir.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı