ANALIZ-BANNER

QueenStocks RE Professional

QueenStocks RE Professional (12 Aylık Kullanım Bedeli) 11,500.00 TL 9,200.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Professional (1 Aylık Kullanım Bedeli) 1,150.00 TL 920.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Queenstocks Professional’ın Avantajları

Queenstocks Professional’ın Avantajları

  • Programda, halka açık firmaların halka açılmasından bugüne kadarki tüm mali verileri ve hisse senedi fiyat verileri mevcuttur.
  • Programda, Porföy Seçimi başlığı altında, temel analiz kriterlerinden, teknik analiz kriterlerinden ya da temel ve teknik analiz kriterlerinden hisse senedi yatırım stratejisi oluşturabilir, bu stratejiyi test edebilir, daha sonra bu stratejinin fiili olarak performansını izleyebilirsiniz. Temel analiz başlığı altında finansal analiz ve şirket değerleme, teknik analiz başlığı altında grafiklendirme ve teknik indikatör kullanımı ile teknik analiz yapabilirsiniz.
  • Programda, portföy seçimi alanında temel analiz ve teknik analiz için model oluşturulabilmektedir. Temel analiz kısmında, formül yazma alanında kendi özel modelinizi hazır oranlardan yazabileceğiniz gibi kendi oranlarınızı da kolayca oluşturabilirsiniz. Teknik analiz kısmında da, formül yazma alanında kendi indikatörlerinizi yazabilir ya da hazır indikatörleri kullanarak model oluşturabilirsiniz.
  • Programda, hem sanayi hem de mali sektör hisselerinin değerlemesini yapabilirsiniz.
  • Programda sanayi şirketlerinin değerlemesi için İndirgenmiş Nakit Akımları (Discounted Cash Flow) ve Göreceli Değerleme (Relative Valuation, Piyasa Çarpanları) Yöntemleri kullanılabilmektedir.
  • Ücretsiz profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı