ANALIZ-BANNER

Fastweb Mali Analiz Pro

Fastweb Mali Analiz Pro (12 Aylık Kullanım Bedeli) 768.00 TL 691.20 TL  TL (KDV Dahil)
Fastweb Mali Analiz Pro (9 Aylık Kullanım Bedeli) 612.00 TL 550.80 TL  TL (KDV Dahil)
Fastweb Mali Analiz Pro (6 Aylık Kullanım Bedeli) 432.00 TL 388.80 TL  TL (KDV Dahil)
Fastweb Mali Analiz Pro (3 Aylık Kullanım Bedeli) 228.00 TL 205.20 TL  TL (KDV Dahil)
Fastweb Mali Analiz Pro (1 Aylık Kullanım Bedeli) 80.00 TL 72.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Fastweb Mali Analiz Pro’nun Özellikleri Nelerdir?

Fastweb Mali Analiz Pro’nun Özellikleri Nelerdir?

Şirket Haberleri

BIST şirketleri ve endekslerine ilişkin,1987 yılından itibaren basında ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) çıkan haberleri iki tarih arasında listeleyebilir, tek tuşlama ile haberin detaylarına ulaşabilir, haber listesi içinde anahtar kelime belirterek kolayca filtrelemeler yaptırabilirsiniz.  

Şirket Künyeleri

Program kullanıcıları, şirket künyesi başlığı altında, seçtikleri şirket ile ilgili profil bilgilerine ulaşabilmektedir. Fastweb Mali Analiz Pro ile şirketlerin dahil olduğu endekslerini, ortak - iştiraklerini ve daha bir çok bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

 

Bilanço Dipnotları

Fastweb Mali Analiz Pro ile; BIST’te işlem görmekte olan tüm şirketlerin mali tablolarını gelişmiş temel analiz yöntemleri ile tahlil ederken, ilgili döneme ait bilanço dipnotlarına metinsel formatta görüntüleyebilirsiniz.

Finansal Değişim

Şirketlerin borçluluk, karlılık, likidite verileri, büyüme performansları ile piyasa değerlerini aynı anda görerek, finansal yapıdaki değişimlerin, fiyatlara nasıl yansıdığını inceleyebilirsiniz.

 

Tüm Bilanço ve Gelir Tabloları

Fastweb Mali Analiz Pro ile; Borsa İstanbul’da işlem görmekte olan tüm şirketlerin, güncel ve tarihsel tüm bilanço ve gelir tablolarına ulaşabilirsiniz.

Yeni Bilançolar

Tüm endeks ve sektörlere ait hisselerin bu ay, son bir ay ve son üç ayda açıklanmış bilançolarının açıklanma tarihini, dönemini; öz varlık, net kar, F/K, PD, PD / DD, sermaye, hisse kapanış değerlerini görüntüleyebilirsiniz.

 

Arama Özelliği (Yeni)

Fastweb Mali Analiz Pro’da istediğiniz analizi veya oranı bulamadığınız zaman, genel arama kısmında aratabilirsiniz. Böylece bulamadığınız analizin veya oranın bulunduğu sayfaya yönlendirilmiş olursunuz.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı