ANALIZ-BANNER

FonBul + Emeklilik Fonları

FonBul + Emeklilik Fonları (12 Aylık Kullanım Bedeli) 312.00 TL 312.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (6 Aylık Kullanım Bedeli) 170.00 TL 170.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (3 Aylık Kullanım Bedeli) 92.00 TL 92.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (1 Aylık Kullanım Bedeli) 33.00 TL 33.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Neden Fonbul Plus Emeklilik?

Neden Fonbul Plus Emeklilik?

Fonbul+ Emeklilik Fonları; finans profesyonelleri, araştırmacılar, analistler, yatırımcılar veya bireysel emeklilik sistemi (BES) emeklilik fon dünyasını tanımak isteyenler için hazır, hızlı, pratik analizler sağlar. Fonbulemeklilik.com kullanıcı dostu arayüzü, mobil uyumlu güncel teknolojiyi kullanan yazılımı, yeni grafik teknolojisi, detaylı analizleri ve sürekli güncel verileriyle bireysel emeklilik fonları ile ilgili profesyonel analiz ihtiyaçlarını karşılar.

Aradığınız Fonu Hemen Bulun

Yatırım yapmak istediğiniz bireysel emeklilik fonlarının seçimi artık çok kolay. İstediğiniz kategoriyi, hangi varlığa ne kadar yatırım yapmasını istediğinizi, yatırımcı sayısı, portföy büyüklüğü, doluluk oranlarının hangi değerler arasında olmasını istediğiniz kriterleri seçtikten sonra, size ilgili emeklilik fonları listeleniyor. Böylece, Fonbul+ Emeklilik Fonları sayesinde belirlediğiniz kriterler ölçüsünde doğru emeklilik fonuna yatırım yapmış olacaksınız.

Haberleri Atlamayın

Tüm bireysel emeklilik (BES) fonlarına, fon yöneticilerine ve fon kurucularına ait tüm haberleri istediğiniz tarih aralıklarını seçerek listelemek çok kısa sürede mümkün. Portföy yönetim şirketine ve yönettiği emeklilik fonlarına ait olan tüm haberleri halka arz tarihlerinden itibaren görebilirsiniz. Bu BES fonlarına ait haberleri hangi tarih aralığında görmek istiyorsanız o tarih aralıklarını seçerek listeleyebilirsiniz.

 

Emeklilik Fon Rehberi

Fonbul+’ı ziyaret ederek, emeklilik fonları ve bireysel emeklilik sistemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bireysel emeklilik sistemi nedir? Bireysel emeklilik sisteminin özellikleri nelerdir? Devlet katkısı nedir? Fondan yapılacak ödemelerin vergilendirilmesi nasıl olmaktadır? Bu ve bunun gibi bireysel emeklilik sistemi hakkındaki sorulara, Fonbul Plus’ın “Emeklilik Fon Rehberi” sayfasından yanıt bulabilirsiniz.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı