ANALIZ-BANNER

FonBul + Emeklilik Fonları

FonBul + Emeklilik Fonları (12 Aylık Kullanım Bedeli) 312.00 TL 312.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (6 Aylık Kullanım Bedeli) 170.00 TL 170.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (3 Aylık Kullanım Bedeli) 92.00 TL 92.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (1 Aylık Kullanım Bedeli) 33.00 TL 33.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Fonbul Plus Emeklilik ile Analizler

Fonbul Plus Emeklilik ile Analizler

Fon Risk Analizleri

Fonlarınızın risklerine bakın. Kendi kriterlerinize göre belirlediğiniz emeklilik fonlarının standart sapma, sharpe oranı, treynor, beta ve sortino istatistik değerlerini görüntüleyin. Treynor endeksinin yükselmesi portföy başarısının da yükselmesi anlamına gelmektedir. Sharpe risksiz faiz üzerinden talep ettiği ek getiriyi göstermektedir, bu değerin yüksek olması getirinin yüksek olmasıdır. Bunlar gibi diğer istatistik göstergelere de bakarak fonlarınızın başarılarını ölçün. 

Fon Fiyatları

Fon fiyat tablosu ile bireysel emeklilik fonlarının (gönüllü ve otomatik katılım emeklilik fonlarının tamamının) istediğiniz iki tarih aralığındaki gün gün fiyatlarını, portföy değerlerini, toplam pay değerlerini, tedavüldeki paylarını, yatırımcı adetlerini ve doluluk oranlarını takip edebilirsiniz. Doluluk oranı; belirtilen tarihteki tedavüldeki payın, fonun toplam payına oranını göstermektedir. Fiyatları tarih ve değerleme fiyatlarına göre görüntüleyebilirsiniz.

 

Fon Getirileri

Bireysel emeklilik sistemi (BES) emeklilik fonlarının günlük, haftalık, aylık, 6 aylık, yılbaşından ve yıllık zaman periyotlarında getirilerini görüntüleyebilirsiniz, aynı sayfada fonların fiyatları da bulunmaktadır. Ayrıca bireysel emeklilik fonlarının kategorilerine, fon yöneticilerine ve istediğiniz tarihe göre filtreleme yapabilirsiniz. Bul özelliği ile istediğiniz fonun kodunu, adını, fiyat ve getiri bilgisini yazarak arama yapabilir, kolayca ekrana getirebilirsiniz. 

Fon Tarih Aralığı Getiri

Bireysel emeklilik fonlarının (gönüllü ve otomatik katılım emeklilik fonlarının tamamının) iki tarih aralığındaki değişimlerini görüntüleyebilir, girdiğiniz ilk ve son tarih aralığındaki fiyatları gün bazında listeleyebilirsiniz. Fon kategorilerine (karma, borçlanma araçları, fon sepeti, hisse senedi vb.) göre filtreleme yapabilirsiniz. Örneğin ağırlıklı olarak hisse senedine yatırım yapan bireysel emeklilik fonlarını görmek istiyorsanız, hisse senedi kategorisini seçmeniz yeterli.

 

Fon Getiri Haritası

Fonbul Plus Emeklilik Fonları web browserında fon getiri haritası bulunmaktadır. Çeşitli getiri aralıklarında kaç bireysel emeklilik fonunun olduğu ve bu fonların neler olduğu grafikte gösterilmektedir. Farklı getiri aralıkları farklı renkler ile belirtilmiştir. Ayrıca, kendi seçeceğiniz bir kategorideki fonların getiri haritasını çıkartabilirsiniz ve bu haritayı sağ üst köşedeki buton aracılığıyla yazdırabilir veya PNG, JPEG, PDF, SVG formatlarından herhangi bir tanesinde kaydedebilirsiniz.

Fon Portföy Analizleri

Bireysel emeklilik sistemi (BES) emeklilik fonlarının bugün, haftabaşı, aybaşı, yılbaşına göre portföy değerleri ile bu değerlerin bu zaman periyotlarına göre değişimlerini görüntüleyebilirsiniz. Değerleri büyükten küçüğe ya da küçükten büyüğe sıralatabilir, kategori bazında filtreleme yapabilirsiniz. Portföy değerlerini ve değişimlerini geçerli olduğu güne veya değerleme gününe göre getirtebilirsiniz. TL, USD, EURO kurları bazında istediğiniz tarihteki verileri görüntüleyebilirsiniz.

 

Fon Detay Analiz

Fonbul Plus Emeklilik Fonları’nda fonların detaylı analizlerini yapabilirsiniz. Günlük, haftabaşından, aybaşından, yılbaşından, son 1 hafta, son 1 ay gibi zaman periyotlarında istediğiniz bireysel emeklilik fonunun getirilerine bakabilir, fonun kapanış grafiğini görüntüleyebilirsiniz. Portföy dağılımını pasta grafiği üzerinde ve son bir sene portföydeki varlık dağılımının değişimini alan grafiği üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Tedavüldeki ve satılabilir pay oranlarının ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Fon Grafikleri

Bireysel emeklilik fonlarının fiyat grafiğini halka arz tarihinden itibaren çizdirebilirsiniz. İstediğiniz tarih aralığındaki verileri grafik üzerinde görüntüleyebilir, grafikleri tek butona basarak tam ekrana sığdırabilirsiniz. Tek butona basarak 1 ay, 3 ay, 6 ay, yılbaşına göre ve 1 yıllık grafikler çizdirebilirsiniz. Bireysel emeklilik fonlarının fiyatını, diğer bireysel emeklilik fonlarının fiyatlarıyla aynı grafik üzerinde veya farklı grafikte çizdirerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Hızlı Teknik Analiz 

Fonbul Plus Emeklilik Fonları’nda hızlı teknik analiz yapabilirsiniz. Çizdirdiğiniz fon fiyat grafiğine 32 indikatör ekleyebilir, yatırımlarınızı bu indikatörler yardımı ile yönlendirebilirsiniz. İndikatörleri ister fon fiyat grafiğinin üstüne çizdirebilir, isterseniz ayrı grafikte çizdirebilirsiniz. Arka planınızı siyah, gümüş ve ızgara temaları olarak değiştirebilirsiniz. TL, Dolar, Euro olarak 3 farklı para birimi ile fon fiyatı ve indikatör verilerini görebilirsiniz.

Fon Ratingleri

Bireysel emeklilik fonlarının ratingleri Fonbul’da! Saha Yatırım Kuruluşu tarafından derecelendirilen bireysel emeklilik fonlarının ratingleri aylık, yıllık ve 3 yıllık periyotlarla yayımlanmaktadır. Bireysel emeklilik fonlarını kategori bazında listeleyerek de ratinglerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca son 2 ayın ratinglerini kıyaslayabilir, emeklilik fonları yöneticisini seçip yöneticinin yönettiği fonları listeleyerek de ratingleri görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı