ANALIZ-BANNER

FonBul +

FonBul + (12 Aylık Kullanım Bedeli) 589.00 TL 589.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + (6 Aylık Kullanım Bedeli) 310.00 TL 310.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + (3 Aylık Kullanım Bedeli) 162.00 TL 162.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + (1 Aylık Kullanım Bedeli) 58.00 TL 58.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Neden Fonbul Plus?

Neden Fonbul Plus?

Fonbul+ ; finans profesyonelleri, araştırmacılar, analistler, yatırımcılar veya bireysel emeklilik ve yatırım fon dünyasını tanımak isteyenler için hazır, hızlı, pratik analizler sağlar. Fonbul.com kullanıcı dostu arayüzü, mobil uyumlu güncel teknolojiyi kullanan yazılımı, yeni grafik teknolojisi, detaylı analizleri ve sürekli güncel verileriyle emeklilik ve yatırım fonları ile ilgili profesyonel analiz ihtiyaçlarını karşılar.

Aradığınız Fonu Hemen Bulun

Yatırım yapmak istediğiniz emeklilik ve yatırım fonlarının seçimi artık çok kolay. İstediğiniz kategoriyi, hangi varlığa ne kadar yatırım yapmasını istediğinizi, yatırımcı sayısı, portföy büyüklüğü, doluluk oranlarının hangi değerler arasında olmasını istediğiniz kriterleri seçtikten sonra, size ilgili emeklilik ve yatırım fonları listeleniyor. Böylece, belirlediğiniz kriterler ölçüsünde doğru emeklilik ve yatırım fonuna yatırım yapmış olacaksınız.

Haberleri Atlamayın

Tüm bireysel emeklilik ve yatırım fonlarına veya fon yöneticilerine ait tüm haberleri istediğiniz tarih aralıklarını seçerek listelemek çok kısa sürede mümkün. Portföy yönetim şirketine ve yönettiği fonlarına ait olan tüm haberleri halka arz tarihlerinden itibaren görebilirsiniz. Bu haberleri hangi tarih aralığında görmek istiyorsanız o tarih aralıklarını seçerek listeleme yapabilirsiniz.

 

Fon Rehberleri ile Fon Piyasasını Tanıyın

Bireysel emeklilik sisteminin özellikleri nelerdir? Devlet katkısı nedir? Fondan yapılacak ödemelerin vergilendirilmesi nasıl olmaktadır? Fon nasıl gelir getirir? Fon türü nedir? Yatırım fonuna yatırım yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Bu ve bunun gibi emeklilik ve yatırım sistemi hakkındaki sorulara, Fonbul Plus’ın fon rehberleri sayfasından yanıt bulabilirsiniz.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı