ANALIZ-BANNER

FonBul +

FonBul + (12 Aylık Kullanım Bedeli) 589.00 TL 589.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + (6 Aylık Kullanım Bedeli) 310.00 TL 310.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + (3 Aylık Kullanım Bedeli) 162.00 TL 162.00 TL  TL (KDV Dahil)
FonBul + (1 Aylık Kullanım Bedeli) 58.00 TL 58.00 TL  TL (KDV Dahil)
 

Fonbul Plus

Fonbul Plus'ta Neler Var?

Fonbul+ Yatırım ile

En çok yükselen ve düşen yatırım fonları fiyatlarını ve getirilerini takip edin. Fonlarınızın risk analizlerini yapın. Treynor endeksinin yükselmesi portföy başarısının da yükselmesi anlamına gelmektedir. Sharpe, risksiz faiz üzerinden talep ettiği ek getiriyi göstermektedir, bu değerin yüksek olması getirinin yüksek olmasıdır. Bunlar gibi diğer istatistik göstergelere de bakarak fonlarınızın başarılarını ölçün. İstediğiniz kategoriyi, hangi varlığa ne kadar yatırım yapmasını istediğinizi, yatırımcı sayısı, portföy büyüklüğü, doluluk oranlarının hangi değerler arasında olmasını istediğinizi girerek, listelenen fonlar arasından yatırım yapmak istediğiniz fonları kolayca bulun.

Fonbul+ Emeklilik ile

En çok yükselen ve düşen bireysel emeklilik fonları fiyatlarını ve getirilerini takip edin. Fonlarınızın risklerine bakın. Treynor endeksinin yükselmesi portföy başarısının da yükselmesi anlamına gelmektedir. Sharpe risksiz faiz üzerinden talep ettiği ek getiriyi göstermektedir, bu değerin yüksek olması getirinin yüksek olmasıdır. Bunlar gibi diğer istatistik göstergelere de bakarak fonlarınızın başarılarını ölçün. İstediğiniz kategoriyi, hangi varlığa ne kadar yatırım yapmasını istediğinizi, yatırımcı sayısı, portföy büyüklüğü, doluluk oranlarının hangi değerler arasında olmasını istediğinizi girerek, listelenen fonlar arasından yatırım yapmak istediğiniz bireysel emeklilik fonlarını kolayca bulun.

 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı