ANALIZ-BANNER

QueenStocks RE Investor

QueenStocks RE Investor (12 Aylık Kullanım Bedeli) 805.00 TL 644.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (9 Aylık Kullanım Bedeli) 665.00 TL 532.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (6 Aylık Kullanım Bedeli) 425.00 TL 340.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (1 Aylık Kullanım Bedeli) 81.00 TL 64.80 TL  TL (KDV Dahil)
 

Queenstocks Investor’da Neler Var?

Queenstocks Investor’da  Neler Var?

Gerçek Değerleri Bulun

İstediğiniz sanayi şirketini, göreceli değerleme (Fiyat/Kazanç Oranı, Piyasa Değeri/Defter Değeri ve Cari Piyasa Çarpanları (Benzer Şirket)) yöntemine göre değerleyebilirsiniz.

Yatırım Stratejilerini Birleştirme

Queenstocks Investor yatırım modellerini ayı ve boğa piyasalarının farklı karakteristikleri altında ayrı ayrı test etmenizi, karşılaştırmanızı teknik ve temel verilerle karma modeller oluşturmanızı sağlar.

 

Bütün Teknikler

Queenstocks Investor, hisselerin binlerce onlarca teknik ve temel değişkenini hazır stratejilerle ya da size özel modeller yaratmak üzere kullanıcı dostu arayüzüyle bir arada sunar.

Kullanıcı Dostu Platform

Queenstocks Investor karmaşık modellemeleri kullanıcı dostu arayüzüyle basitçe oluşturmanızı sağlar. Ayrıntılı kılavuzları ve gelişmiş video eğitimleriyle işinizi kolaylaştırır.

 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı