ANALIZ-BANNER

QueenStocks RE Investor

QueenStocks RE Investor (12 Aylık Kullanım Bedeli) 805.00 TL 644.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (9 Aylık Kullanım Bedeli) 665.00 TL 532.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (6 Aylık Kullanım Bedeli) 425.00 TL 340.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (1 Aylık Kullanım Bedeli) 81.00 TL 64.80 TL  TL (KDV Dahil)
 

Queenstocks Investor İle Hangi Analizleri Yapabilirsiniz?

Queenstocks Investor İle  Hangi Analizleri Yapabilirsiniz?

Teknik Analiz Modelleri

Queenstocks Investor 50’den fazla teknik indikatör kullanır. Bu hazır indikatörlere dilerseniz geliştireceğiniz indikatörleri ekleyebilir, size özel modellerle yatırım yapabilirsiniz.

Hedef Piyasa Değeri

Queenstocks Investor’la farklı yöntemlerle hisselerin hedef piyasa değerine ulaşabilir ve bu değere göre hisse senedinin prim/iskonto potansiyeline göre yatırım kararlarınızı şekillendirebilirsiniz.

 

Göreceli Değerleme (Piyasa Çarpanları)

FK Oranı, Piyasa Değeri/Defter Değeri piyasa çarpanlarından hareketle şirketleri değerleyebilirsiniz.

Teknik ve Temel Analiz

Queenstocks Investor, hazır teknik analiz ve temel analiz verilerini, size özel formüllerle bir arada kullanabileceğiz karma modeller geliştirmenize, bu modelleri piyasa verileriyle test etmenize olanak sağlar.

 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı