ANALIZ-BANNER

QueenStocks RE Analyst

QueenStocks RE Analyst (12 Aylık Kullanım Bedeli) 2,860.00 TL 2,288.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (9 Aylık Kullanım Bedeli) 2,349.00 TL 1,879.20 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (6 Aylık Kullanım Bedeli) 1,500.00 TL 1,200.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (1 Aylık Kullanım Bedeli) 286.00 TL 228.80 TL  TL (KDV Dahil)
 

Queenstocks Analyst’te Neler Var?

Queenstocks Analyst’te  Neler Var?

Finansal Analiz

Halka açık şirketlerin finansal performansını karşılaştırmalı analiz yöntemini uygulayarak ölçebilir, geçmiş verilerden yola çıkarak geleceğe yönelik modellerle riskinizi kontrol edebilirsiniz.

Bütün Teknikler

Queenstocks Analyst, hisselerin binlerce onlarca teknik ve temel değişkenini hazır stratejilerle ya da size özel modeller yaratmak üzere bir arada sunar.

 

Kullanıcı Dostu Platform

Queenstokcs Analyst karmaşık modellemeleri kullanıcı dostu arayüzüyle basitçe oluşturmanızı sağlar. Ayrıntılı kılavuzları ve gelişmiş video eğitimleriyle işinizi kolaylaştırır.

Gerçek Değerleri Bulun

İster sanayi ister mali sektör olsun istediğiniz şirketi, indirgenmiş nakit akımları, göreceli değerleme (piyasa çarpanları) ve kar payı indirgeme yöntemlerine göre değerleyebilirsiniz.

 

Yatırım Stratejilerini Birleştirme

Queenstocks Analyst yatırım modellerini ayı ve boğa piyasalarının farklı karakteristikleri altında ayrı ayrı test etmenizi, karşılaştırmanızı teknik ve temel verilerle karma modeller oluşturmanızı sağlar.

Teknik Analiz

Queenstocks Analyst gelişmiş yazılımıyla teknik analiz indikatörlerini dilediğiniz gibi kullanmanızı direnç ve destek noktalarını, al ve sat kararlarını grafikle izlemenizi sağlar.

 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı