ANALIZ-BANNER

QueenStocks RE Analyst

QueenStocks RE Analyst (12 Aylık Kullanım Bedeli) 2,860.00 TL 2,288.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (9 Aylık Kullanım Bedeli) 2,349.00 TL 1,879.20 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (6 Aylık Kullanım Bedeli) 1,500.00 TL 1,200.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (1 Aylık Kullanım Bedeli) 286.00 TL 228.80 TL  TL (KDV Dahil)
 

Queenstocks Analyst İle Hangi Analizleri Yapabilirsiniz?

Queenstocks Analyst İle Hangi Analizleri Yapabilirsiniz?

Farklı Yöntemlerle Değerleme

Queenstocks Analyst 50’den fazla teknik indikatör kullanır. Bu hazır indikatörlere dilerseniz geliştireceğiniz indikatörleri ekleyebilir, size özel modellerle yatırım yapabilirsiniz.

Hedef Piyasa Değeri

Queenstocks Analyst ile farklı yöntemlerle hisselerin hedef piyasa değerine ulaşabilir ve bu değere göre hisse senedinin prim/iskonto potansiyeline göre yatırım kararlarınızı şekillendirebilirsiniz.

 

Göreceli Değerleme (Piyasa Çarpanları)

FK Oranı, FS Oranı, FNA Oranı gibi piyasa çarpanlarından hareketle şirketleri değerleyebilirsiniz.

Teknik ve Temel Analiz

Queenstocks Analyst, hazır teknik analiz ve temel analiz verilerini, size özel formüllerle bir arada kullanabileceğiz karma modeller geliştirmenize, bu modelleri piyasa verileriyle test etmenize olanak sağlar.

 

Karşılaştırmalı Analiz

Seçilen mali tablolar arasında dört farklı ayrıntı derecesinde verileri karşılaştırabilir, değişimi farklı detaylarda gözleyebilirsiniz.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı