ANALIZ-BANNER

QueenStocks RE Analyst

QueenStocks RE Analyst (12 Aylık Kullanım Bedeli) 2,860.00 TL 2,288.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (9 Aylık Kullanım Bedeli) 2,349.00 TL 1,879.20 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (6 Aylık Kullanım Bedeli) 1,500.00 TL 1,200.00 TL  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Analyst (1 Aylık Kullanım Bedeli) 286.00 TL 228.80 TL  TL (KDV Dahil)
 

Queenstocks Analyst’in Özellikleri Nelerdir?

Queenstocks Analyst’in  Özellikleri Nelerdir?

Bütün Mali Veriler

Queenstocks Analyst, Borsa İstanbul’da işlem gören bütün şirketlerin halka arzlarından başlayarak açıkladıkları tüm bilanço ve gelir tablolarını veri tabanında tutar.

Finansal Analiz

Queenstocks Analyst ile herhangi bir şirket üzerinde karşılaştırmalı analiz yapabilir ve sonuçlarını özet rapor halinde görebilirsiniz.

 

Şirket Değerle ve Kaydet

Queenstocks Analyst ile varsayımlarınız çerçevesinde şirketleri değerleyebilir, sonuçlarını kaydedebilir ve daha sonra bu çalışmaya tekrar girebilirsiniz.

En İyi Performans, En İyi Portföy

Queenstocks Analyst ile performansını beğendiğiniz portföy modellerini hisse senedi seçiminde kullanmak üzere atayabilir, bu modellere göre portföy oluşturabilirsiniz.

 

Veri Tabanı Kapsamı

Aynı şirkete ait birden fazla dönemin bilanço ve gelir tablosunu, ana kalemler, detay kalemler veya detay detay kalemler bazında karşılaştırabilirsiniz.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı