ANALIZ-BANNER

QueenStocks RE Investor

QueenStocks RE Investor (12 Aylık Kullanım Bedeli) 1,250.00 1,250.00  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (9 Aylık Kullanım Bedeli) 995.00 995.00  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (6 Aylık Kullanım Bedeli) 700.00 700.00  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (3 Aylık Kullanım Bedeli) 370.00 370.00  TL (KDV Dahil)
QueenStocks RE Investor (1 Aylık Kullanım Bedeli) 130.00 130.00  TL (KDV Dahil)
 

QueenStocks RE Investor

Queenstocks Investor Nedir?

QueenStocks, hisse senedi piyasasında yatırım yapan bireysel yatırımcılar ve uzman profesyoneller için geliştirilmiş ileri teknolojiye sahip analiz ve simülasyon yazılımıdır. QueenStocks, piyasalarda hisse senedi seçiminde kullanılan klasik yöntemlerin tümünü içerir. Bu yöntemleri herhangi bir hisse, sektör veya dönem bazında test edebilirsiniz. Queenstocks klasik yöntemler dışında dilediğiniz teknik ya da temel değişkenle tek bir hisseye, sektöre ya da piyasanın belirgin bir dönemine özel model oluşturmanıza ve bu modeli gerçek verilerle test etmenize de olanak sağlar.

 

Stratejinizi Siz Seçin

Queenstocks’ta büyüme, karlılık gibi temel verilerle MACD, RSI gibi teknik verileri pratik ve kullanıcı dostu arayüz ile dilediğiniz gibi birleştirin ve size özel yatırım stratejinizi oluşturun.

Hisse Seçimine Dair Her Şey

QueenStocks Portfolio Selection, yatırımcıların hisselerin farklı özelliklerine göre butik stratejiler geliştirmesine, bu stratejileri gelişmiş simülasyonlarla test etmesine olanak sağlar.

 

Pratik Portföy Oluşturma

Queen Stocks ile hisse senedine ya da sektörlere ilişkin karmaşık modeller oluşturabilir, oluşturacağınız portföyü bu modellerle geçmişe yönelik gerçek verilerle test edebilirsiniz.

Portföy Model Test Etme

QPS ile Warren Buffet, Peter Lynch, Benjamin Graham, William O’Neil, Martin Zweig ve Piotroski gibi yatırım gurularının yöntemlerini Borsa İstanbul’da işlem gören hisselerle test edin.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı