ANALIZ-BANNER

Fastweb Mali Analiz Pro

Fastweb Mali Analiz Pro (12 Aylık Kullanım Bedeli) 1,008.00 907.20  TL (KDV Dahil)
Fastweb Mali Analiz Pro (9 Aylık Kullanım Bedeli) 801.00 720.90  TL (KDV Dahil)
Fastweb Mali Analiz Pro (6 Aylık Kullanım Bedeli) 570.00 513.00  TL (KDV Dahil)
Fastweb Mali Analiz Pro (3 Aylık Kullanım Bedeli) 300.00 270.00  TL (KDV Dahil)
Fastweb Mali Analiz Pro (1 Aylık Kullanım Bedeli) 105.00 94.50  TL (KDV Dahil)
 

Fastweb Mali Analiz Pro

Fastweb Mali Analiz Pro

Fastweb Mali Analiz Pro; internet üzerinden bilanço ve gelir tablosu verileriyle, temel ve haber analiz yapabilmeyi sağlayan bir programdır. Sadece bilanço dönemleri değil her zaman kullanmayı isteyeceğiniz ayrıca eklenen çeşitli analizleri ve anlaşılmayı kolaylaştıran görselliği ile etkili temel analiz yapabileceğiniz web programıdır.

Temel Analiz:

Fastweb Mali Analiz Pro, temel analiz konusunda çalışma yapan, amatör veya profesyonel tüm kullanıcılarına, detaylı temel analiz uygulamaları sunmaktadır.

Gelir Tablosu

Bir şirketin mali analizini yaparken tek başına bilanço verileri yeterli değildir. Bilançolarla birlikte yayınlanan gelir tablosu ve bilanço kalemleri arasındaki ilişkileri kullanarak oluşturulan rasyolar, şirket ve sektör hakkında detaylı bilgilere sahip olmanızı sağlar.

 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı