ANALIZ-BANNER

FonBul + Emeklilik Fonları

FonBul + Emeklilik Fonları (12 Aylık Kullanım Bedeli) 312.00 312.00  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (6 Aylık Kullanım Bedeli) 186.00 186.00  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (3 Aylık Kullanım Bedeli) 99.00 99.00  TL (KDV Dahil)
FonBul + Emeklilik Fonları (1 Aylık Kullanım Bedeli) 35.00 35.00  TL (KDV Dahil)
 

Fonbul+ Emeklilik

Fonbul Plus Emeklilik

www.fonbulemeklilik.com

Fonbul Plus Emeklilik Fonları; bütün bireysel emeklilik fonlarının (gönüllü ve otomatik katılım emeklilik fonlarının tamamının) güncel verilerine ulaşabileceğiniz, fon bazında analizler yapabileceğiniz, güncel fon haberlerini takip edebileceğiniz, teknik analiz yapabileceğiniz ve bireysel emeklilik sistemindeki fonlarınıza yön verebileceğiniz kullanıcı dostu arayüzüne sahip bir web programıdır.

Genel Görünüm

En çok yükselen ve düşen bireysel emeklilik fonları fiyatlarını ve değişimlerini Fonbul+ Emeklilik Fonları ile takip edebilir, günün özeti tablosunda bireysel emeklilik fonlarının portföy değerine, yatırımcı sayısına ve daha birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca bireysel emeklilik fonları piyasası için günlük yorum da Fonbul+’ta mevcuttur. Bist, Dolar, Euro ve altın piyasalarına ait kapanış bilgilerine de ulaşabilirsiniz

Fon Sınıflarında Günlük Değişimler

Bireysel emeklilik fonları sınıflarında bugün kaç fon yükselirken kaç fon düştü? İlgili fon sınıfının portföy değeri ne kadar oldu? Bireysel emeklilik fon sınıflarındaki, günün en fazla kazandıran ve kaybettiren fonları hangileri? Bireysel emeklilik fon sınıflarındaki fonların günlük ortalama getirileri ne kadar değişti? Bütün bu soruların cevabı Fonbul+ Emeklilik Fonları platformunun “Fon Sınıflarında Bugün” sayfasında.

 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı