ANALIZ-BANNER

FonBul +

FonBul + (12 Aylık Kullanım Bedeli) 540.00 540.00  TL (KDV Dahil)
FonBul + (6 Aylık Kullanım Bedeli) 318.00 318.00  TL (KDV Dahil)
FonBul + (3 Aylık Kullanım Bedeli) 169.00 169.00  TL (KDV Dahil)
FonBul + (1 Aylık Kullanım Bedeli) 60.00 60.00  TL (KDV Dahil)
 

FonBul +

Fonbul Plus

www.fonbul.com

Fonbul Plus; bütün emeklilik ve yatırım fonlarının güncel verilerine ulaşabileceğiniz, fon bazında analizler yapabileceğiniz, güncel fon haberlerini takip edebileceğiniz, teknik analiz yapabileceğiniz, ayrıca emeklilik ve yatırım sistemindeki fonlarınıza yön verebileceğiniz kullanıcı dostu arayüzüne sahip bir web programıdır.

Genel Görünüm

En çok yükselen ve düşen fonların fiyatlarını ve değişimlerini Fonbul + ile takip edebilir, günün özeti tablosunda emeklilik ve yatırım fonlarının portföy değerine, yatırımcı sayısına ve daha birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca emeklilik ve yatırım fonları piyasası için günlük yorum da Fonbul+’ta mevcuttur. Bist, Dolar, Euro ve altın piyasalarına ait kapanış bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Fon Sınıflarında Günlük Değişimler

Emeklilik ve yatırım fonları sınıflarında bugün kaç fon yükselirken kaç fon düştü? İlgili fon sınıfının portföy değeri ne kadar oldu? Emeklilik ve yatırım fon sınıflarındaki, günün en fazla kazandıran ve kaybettiren fonları hangileri? Emeklilik ve yatırım fon sınıflarındaki fonların günlük ortalama getirileri ne kadar değişti? Bütün bu soruların cevabı Fonbul+ platformunun “Fon Sınıflarında Bugün” sayfasında.

 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı