ANALIZ-BANNER

FonBul + Yatırım Fonları

FonBul + Yatırım Fonları (12 Aylık Kullanım Bedeli) 348.01 348.01  TL (KDV Dahil)
FonBul + Yatırım Fonları (6 Aylık Kullanım Bedeli) 204.00 204.00  TL (KDV Dahil)
FonBul + Yatırım Fonları (3 Aylık Kullanım Bedeli) 110.00 110.00  TL (KDV Dahil)
FonBul + Yatırım Fonları (1 Aylık Kullanım Bedeli) 39.00 39.00  TL (KDV Dahil)
 

Fonbul + Yatırım

Fonbul Plus Yatırım

www.fonbulyatirim.com

Fonbul Plus Yatırım Fonları; bütün yatırım fonlarının güncel verilerine ulaşabileceğiniz, fon bazında analizler yapabileceğiniz, güncel fon haberlerini takip edebileceğiniz, teknik analiz yapabileceğiniz, yatırım fonlarınıza yön verebileceğiniz ve daha birçok bilgiye bir arada ulaşabileceğiniz kullanıcı dostu arayüzüne sahip bir web programıdır.

Genel Görünüm

En çok yükselen ve düşen yatırım fonları fiyatlarını ve değişimlerini Fonbul+ Yatırım Fonları ile takip edebilir, günün özeti tablosunda yatırım fonlarının portföy değerine, yatırımcı sayısına ve daha birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yatırım fonları piyasası için günlük yorum da Fonbul ’da mevcuttur. Bist, Dolar, Euro ve altın piyasalarına ait kapanış bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Fon Sınıflarında Günlük Değişimler

Yatırım fonları sınıflarında bugün kaç fon yükselirken kaç fon düştü? İlgili fon sınıfının portföy değeri ne kadar oldu? Yatırım fonları sınıflarındaki günün en fazla kazandıran ve kaybettiren fonları hangileri? Yatırım fon sınıflarındaki fonların günlük ortalama getirileri ne kadar değişti? Bütün bu soruların cevabı Fonbul+ Yatırım Fonları platformunun “Fon Sınıflarında Bugün” sayfasında.

 
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı