ANA-BANNER
BANKACILIK VE FİNANS EĞİTİMLERİ

Hızla küreselleşen ve rekabet ortamının her geçen gün arttığı dünyamızda, kurumların kalıcı olabilmeleri ve öne çıkabilmeleri süreçlerinde, her şeyin merkezindeki “insan” faktörüne yatırım, önemini daha da arttırmaktadır. Günümüzde, bir kurumun varlığını sürdürebilmesi, ulusal ve uluslararası pazarlarda kendine yer bulabilmesi, sahip olduğu kaliteli insan gücü ile doğru orantılıdır.

Türkiye’de, finansal okuryazarlığın gelişimi sürecinde, modern e-eğitim çözümleri ile fark yaratan BORFİN, , TÜYİD tarafından yılın eğitim kuruluşu seçilen SERPAM ile sınıf eğitimi organizasyonlarında da sinerjilerini bileştirerek, borsa, finans ve ekonomi alanında, farkındalıklarını artırmak ve stratejik karar almada yetkinliklerini devamlı geliştirmek isteyen kurumlar için, kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır.

BORFİN ve SERPAM; Bankacılık, ekonomi, finans ve muhasebe dallarında, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda, temel, orta ve ileri düzey içeriklerle, spesifik sınıf eğitimleri düzenlemektedir. Sınıf eğitimleri, uygulama tecrübesi ile akademik kariyeri birleştiren, uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. .

Kurumsal sınıf eğitimleri, bankalar, sigorta şirketleri, leasing şirketleri ile bu kurumların bünyesinde, finans uzmanları, ekonomistler, finansal araştırmacılar, risk yönetimi ve değerleme uzmanları, muhasebe ve kurumsal finansman personelleri, teftiş ve kredi birimleri ile finans piyasası yöneticileri ve çalışanlarına yönelik olarak geliştirilmiştir.

Kurumsal sınıf eğitimlerimizle ilgili Kataloğumuza ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kataloğumuzda yer almayan, kurumsal eğitim ihtiyaçlarınız çerçevesinde bankacılık ve finans kategorilerinde belirleyeceğiniz konularda da, sınıf eğitimi organizasyonları yapılabilmektedir. Bu kapsamdaki talepleriniz için de, BORFİN’ e ulaşabilirsiniz.

Kurumunuzun hizmet kalitesini yükselterek, küresel rekabette söz sahibi olabilmeniz için, kurumunuza özel eğitim çözümlerimizle hemen tanışın.


Eğitim Talep Formu İçin Tıklayınız.
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı