ANA-BANNER
Kurumunuza özel E-Eğitim Altyapısı Sağlama ve Geliştirme

Bir eğitim platformunuz yoksa katılımcılarınızla iletişim halinde olacağınız bir eğitim platformu sunuyoruz. Size özel, mobil erişilebilir, eğitim platformu ile kurum çalışanlarınıza eğitimler verebilir, çalışanların verimini artırabilirsiniz. Geliştirilebilir işbirlikçi eğitim teknolojilerimizle eğitimlerinizi destekleyebiliyoruz. Kurumunuzun e-öğrenme sistemine geçişi için ihtiyaç duyabileceği tüm fonksiyon ve özellikler sistemimiz içerisinde yer almaktadır. E-Öğrenme’de yeni gelişen trendleri yakalamak için platformumuz sürekli geliştirilmekte ve yenilenmektedir.

Kişiselleştirme

Borfin Eğitim platformunda idareci, yönetici, çalışan, idari işler gibi farklı profiller oluşturabiliyor ve bu profillere özel fonksiyonlar, ekranlar sunabiliyor.

Yönetim kolaylığı

Eğitim başlangıcından bitimine kadar tüm süreçlerin yönetimi için araçlar sağlanabiliyor. Eğitim dönemi açma, eğitim programı oluşturma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Etkili ölçme ve değerlendirme

Eğitimlere ilişkin soru bankası ve sınav sistemi ile hızlı ve etkin ölçümleme araçları sağlanmakta, çalışanların katılım performansları ölçümlenebilmektedir.


Eğitim Talep Formu İçin Tıklayınız.
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı