ANA-BANNER
Kuruma Özel e-Eğitim İçeriği Geliştirme

Güncel eğitim teknolojileri ile donatılmış deneyimli, derinlemesine hazırlanmış yüksek kaliteli yeni eğitimler görmek istiyorsanız, e-eğitim geliştirme çözümlerimizle yanınızdayız. İçeriğinizi belirleyerek veya bizimle birlikte oluşturarak altyapıya yatırım yapmadan Borfin e-eğitimlerini hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Bu eğitimlerle kullanıcılarınız istedikleri anda bilgiye ulaşıyor, performanslarını arttırıyor.

Eğitimi hemen kullanabilme olanağı

Eğitim kataloğumuzda yer alan zengin borsa, finans ve ekonomi eğitimlerinden seçeceğiniz eğitimler ile size özel hazırlanan e-eğitimleri hemen çalışanlarınıza kullandırabilirsiniz.

Her ölçekte kuruma hitap ediyor

Eğitim altyapısı her ölçekteki kuruma hitap ediyor. Sunulan hizmetlerle kurumunuzun stratejileri ve hedefleri doğrultusunda eğitim altyapısı güncelleniyor, geliştiriliyor.

Gereksinimlere yönelik özel içerik

Son teknolojik gelişimler göz önünde bulundurularak Borfin tarafından hazırlanmış analiz paketleri ile desteklenmiş eğitimler; kullanıcı alışkanlıkları ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak sunulmaktadır. Farklı seviyelerde kullanıcılara hitap etmesi nedeni ile her seviyeden kurum çalışanına hitap etmektedir.


Eğitim Talep Formu İçin Tıklayınız.
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı