ANA-BANNER
e-Eğitim Sağlama

Kurumunuzun eğitim ihtiyacını Borfin e-eğitimleri ve altyapısı ile sizlere sağlıyoruz. Borfin’in teknolojik analiz paketleri ile desteklenmiş, profesyoneller tarafından verilen e-Eğitimlerinden istediğinizi seçerek, hemen çalışanlarınıza tanımlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeksizin, kurumunuza özel yönetim panelinden, eğitim altyapınızı yöneterek dilediğiniz katılımcınıza, dilediğiniz eğitimizi kullandırabilirsiniz. Katılımcınızın, eğitim aktivitesini ve performansını takip edip, eğitim harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Bir eğitim yönetim sistemi olan Borfin Eğitim Platformu, kullanıcılara zaman ve mekan kısıtı olmaksızın sürekli kullanabilecekleri bir e-öğrenme platformu sunuyor. Kullanıcıların her an ulaşabilecekleri, profesyonel analiz araçları ile destekli, performanslarını geliştirebilecekleri bir platform olan Borfin Eğitim Platformu, yüksek bilgi güvenliği sağlamaktadır.
Kurumlar, sürekli geliştirilebilir, özelleştirilebilir, kolay kullanımı olan bu platform sayesinde eğitim içeriklerini iletişim ve tanıtım faaliyetlerini hızlı ve pratik bir şekilde yapabiliyor.

İhtiyacınıza özel kullanım

Borfin eğitim kataloğumuzda yer alan, kurumsal ihtiyaçlarınıza göre belirleyeceğiniz e-eğitimleri dilediğiniz süre ile kiralayabilirsiniz. Altyapı yatırımı yapmadan, Borfin’de sunulan ve yeni geliştirilecek olan eğitimlerimizi, kullanıcılarınıza sunabilirsiniz.

Uzaktan eğitim altyapınız varsa kiralama, satın alma veya hizmet alımı gibi farklı çözümlerimizle uzaktan eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Her ölçekte kuruma hitap ediyor

Eğitim altyapısı her ölçekteki kuruma hitap ediyor. Sunulan hizmetlerle kurumunuzun stratejileri ve hedefleri doğrultusunda eğitim altyapısı güncelleniyor, geliştiriliyor.

Altyapı yatırımını ortadan kaldırıyor

Bu platform sayesinde altyapı yatırımı yapmanıza gerek yok. Optimum maliyetle sadece eğitime yatırım yaparak yönetim ve denetimi sizde olan bir eğitim çözümü getirebilirsiniz. Aynı anda tanımladığınız tüm kullanıcılar eğitimleri alabilir veya dilediğiniz kullanıcıya, istediğiniz eğitimi tanımlayabilirsiniz.


Eğitim Platformuna Mobil Erişim

Borfin Eğitim platformuna bilgisayarlarla ulaşılabildiği gibi akıllı telefonlar, tabletler gibi taşınabilir cihazlardan da erişilebiliyor. Eğitim süreci, ofiste, evde, yolda, asansörde, durakta, otobüste, serviste… devam ediyor.

Eğitim organizasyonunu kolay yönetin

Borfin tarafından sağlanan gelişmiş yönetim panelleri ile tüm eğitim organizasyonunu yöneterek, ayrıntılı raporlamalarla, kullanıcı performanslarını izleyebilirsiniz. Kullanıcılarınızın 7x24 gelişimini destekleyecek eğitimleri mobil platformlardan bile takip edebilmek mümkün.

Eğitim Talep Formu İçin Tıklayınız.
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı