ANA-BANNER

Yatırımcı Nasıl Düşünmeli Eğitimi

10 Ağustos - 10 Eylül Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Eğitim ana hatlarıyla doğru düşünmek üzerine bir eğitimdir. Yatırımcının gelişen olaylara karşı davranış kalıplarının oluşması, düşünce süreçlerinin gelişmesi ve buna bağlı olarak gelişmelere karşı doğru bakış açıları edinilmesi amaçlanmaktadır. Eğitim içinde, genel psikoloji kavramlarının yanı sıra, Teknik Analiz araçları ile elde edilebilecek “Genel Piyasa Psikolojisi”nin analizi, tüm piyasayı etkileyecek bir haberin analizi gibi kavramlara da yer verilecektir. 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 213,98 TL 213,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 252,50 TL 252,50 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Matriks Veri Terminali 1 ay süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Fuat Akman
Eğitimin Amacı

Uzun vadeli yatırım ve kısa süreli al/sat’lar için doğru düşünmeyi öğrenmektir. Bu amaçla bireysel yatırımcıların yaptıkları genel hataların tespit edilmesi ve analizi yapılacaktır. Bu eğitimle, bireysel yatırımcılar yaptıkları genel hataları tespit edebilecek, hataları tekrarlamamak için yapılması gerekenleri öğrenecektir. 

Ne Kazandıracak

Bu eğitim sayesinde, yatırımcılar piyasada kendilerine gösterilenin arkasında neler olduğunu analiz edebilecektir. Doğru yatırım tercihleri için en önemli koşul olan, doğru düşünme ve doğru algı noktalarında farklı bakış açıları oluşturmaları üzerinde durulacaktır. Eğitim sayesinde yatırımcılar küçük çabalarla önemli düşünce farklılıklarını sağlayacaktır. Sık yapılan hataların fark edilmesi ve düzeltilmesi ile daha az hata yapılan ve hepsinden önemlisi daha az stresli bir yatırımcı olunması için gereken doğrular üzerinde durulacaktır.

Kimler Katılmalı

Piyasalarda yatırım yapan herkes için genel içerikli bir eğitimdir. Teknik analiz ya da temel analiz gibi genel analiz yöntemleri üzerinde, her düzeyde bilgisi olan ya da olmayan katılımcılar için uygundur.

Genel olarak bir yatırımcının karar verirken kullandığı tüm düşünce kalıplarını sorgulayan bir eğitim olduğu için, ‘Yatırımcı Psikolojisi’ni bilmesinde büyük fayda olan piyasa profesyonelleri için de uygun bir eğitimdir.

Eğitim Programı

Bu eğitimin anlaşılması için, klasik anlamda bir program yazılmamıştır. Ancak ana hatlarıyla eğitim aşağıdaki unsurlardan oluşacaktır:

  • Yatırımcıların yaptıkları genel hatalar
  • Hataların fark edilmesi ile elde edilebilecek faydalar
  • Hataların giderilmesi için alınabilecek tedbirler
  • Uzun vadede daha kazançlı bir yatırımcı olmak için uygulanabilecek basit öneriler
  • Yatırım kararlarının sorgulanma süreçleri
  • Karlı bir yatırımcı ile zararda bir yatırımcının psikolojilerinin farklılıkları
  • Piyasa psikolojisi ile yatırımcı arasındaki bağın kurulması
  • Uzun vadeli yatırım ile kısa vadeli işlemlerin ayrışan düşünsel altyapısı
  • Haber analizleri
  • Grafiklerin düşünce süreçlerindeki rolü
Etiketler

yatırımcı, bireyse yatırımcı, hisse senedi, uzun vadeli yatırım, kısa vadeli yatırım, piyasa psikolojisi, yatırım psikolojisi, piyasa, küçük yatırımcılar, yatırım yaparken doğru düşünme, teknik analiz, temel analiz, yatırımcı psikolojisi, matriks, matriks veri terminali, yatırımcıların yaptıkları genel hatalar, haber analizleri, şirket haberleri, grafik üzerinde düşünme, yatırım yaparken yapılan genel hatalar, fuat akman eğitimleri, fuat akman borsa eğitimleri, yatırımcı nasıl düşünmeli, fuat akman eğitim, yatırımda en fazla yapılan hatalar, grafikler ve düşünce süreçleri, genel piyasa psikolojisinin analizi

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı