ANA-BANNER

Darvas Kutusu Tekniği Eğitimi

09 Ocak - 09 Ocak Dönemi Son Başvuru Tarihi: 09 Ocak 2012

Ücretsiz eğitimlerimizi www.borfin.com.tr 'ye üye olarak izleyebilirsiniz. Borfin'e üyelik ücretsizdir.

Ücretsiz eğitimlerimizi izleyebilmek için; www.borfin.com.tr adresine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız. "Kontrol Panel" sayfasında bulunan "Üyelerimize Açık Eğitimler" bölümünden ücretsiz eğitimlere ulaşabilirsiniz.  

Bu eğitim, piyasalarla ilgili değişik analiz metotlarına ilgi duyanlara hitap etmektedir. “Darvas Kutusu” belirli bir alan içine sıkışan fiyatların ne tarafa kopacağını inceleyen ve kopma yönünde pozisyon almayı öneren bir alışveriş sistemi olarak algılanmaktadır. Bu gösterge, en yüksek ve en düşük değerleri bularak bir kutunun üst ve alt çizgilerinin saptanmasına yönelik bir sürü birbirini takip eden şartları kullanmaktadır.
 
Eğitimin Amacı

Teknik Analiz konusunda biraz bilgi sahibi olup piyasalarla ilgili değişik analiz metotlarına ilgi duyan yatırımcılara ek olarak Teknik Analiz konusunda fazla bilgiye sahip olmayan ama bu bilim dalına ilgi duyan yatırımcılara basit ve anlaması kolay şekilde “ al – sat “ sinyallerinin üretildiği yeni bir analiz metodu sunulmaktadır.

Ne Kazandıracak

Kimseye sormadan “ portföyünüzdeki senetleriniz veya takip ettiğiniz endeksler,pariteler hakkında “ almak mı yoksa satmak mı lazım sorusuna biraz olsun açıklık getirebilecek bu basit metotla vereceğiniz kararda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kimler Katılmalı

Eğitime Teknik Analize ilgi duyan ve “ alım veya satım kararları verilmesi konusunda yatırımcılara yardımcı olabilecek bir bilimsel çalışmayı dağarcığına eklemek isteyen herkes katılabilir. Eğitim Teknik Analizle ilgisi olmayandan tutun da Teknik Analiz konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi olan yatırımcılara “ alım –satım kararları “ nın nasıl verilebileceğine ait bazı yatırımcılarca kullanılan bir metodu sunmayı ve kullanımı hakkında genel bir bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Programı

Darvas Kutusu nedir ?
Darvas Kutusu tekniği ile alım - satım sinyalleri nasıl üretilir ?

Ücretsiz eğitimlerimizi www.borfin.com.tr 'ye üye olarak izleyebilirsiniz. Borfin'e üyelik ücretsizdir.

Ücretsiz eğitimlerimizi izleyebilmek için; www.borfin.com.tr adresine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız. "Kontrol Panel" sayfasında bulunan "Üyelerimize Açık Eğitimler" bölümünden ücretsiz eğitimlere ulaşabilirsiniz.  

Etiketler

teknik analiz, teknik analiz metotları, teknik analiz teknikleri, Ahmet Mergen, Mergen, Ahmet Mergen ile teknik analiz, darvas kutusu tekniği, değişik teknik analiz metodları, alım satım sinyalleri, Ahmet Mergen, borsa eğitim videoları, finans eğitim videoları, teknik analiz eğitim, teknik analiz eğitim videoları, teknik analiz eğitimi, teknik analiz eğitimi video, teknik analiz eğitimleri, teknik analiz video eğitim, videolu eğitim, videolu finans eğitimleri

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı