ANA-BANNER

Coppock Eğrisi Eğitimi

07 Şubat - 07 Mart Dönemi Son Başvuru Tarihi: 07 Şubat 2020

Ücretsiz eğitimlerimizi www.borfin.com.tr 'ye üye olarak izleyebilirsiniz. Borfin'e üyelik ücretsizdir.

Ücretsiz eğitimlerimizi izleyebilmek için; www.borfin.com.tr adresine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız. "Kontrol Panel" sayfasında bulunan "Üyelerimize Açık Eğitimler" bölümünden ücretsiz eğitimlere ulaşabilirsiniz.  

Edwin.S.C.Coppock tarafından ortaya atılmış bir teknik gösterge olup uzun vadeli düşünen yatırımcılara yararlı olabilir. Coppock bir ekonomist olup San Antonio, Texas’ da “Trendex Research“ şirketinin kurucusudur. “Episcopal Kilisesi” tarafından kendisine uzun vadeli alım fırsatlarının bulunması için yardım etmesi istendiğinde senetlerin veya piyasaların düşüşü sırasında insanların yas tuttuğunu fark eder. Bu dönemin ne kadar gerçek hayatta kayıplar olduğunda ne kadar sürdüğünü öğrenmek için kiliseye soru sorduğunda yas tutma döneminin genellikle 11-14 ay civarında olduğunu öğrenir. Bu bilgiler ışığında göstergeyi düzenlerken 11 ve 14 aylık zaman dilimlerini kullanır. Enteresan bir yaklaşım diyebiliriz.

 

Eğitimin Amacı

Yatırımcılara içinde bulundukları piyasalarda alım kararı vermeleri konusunda yardımcı olabilecek ve akımı takip edebilecekleri bir analiz metodu sunulmaktadır.

Ne Kazandıracak

Bu eğitim sonrasında piyasada uzun vadeli düşünerek alım yapmak isteyen kişilerin fiyatların yukarıya gidişi sırasında nelere bakarak karar verdiklerini ve bu sistem içinde, akımdan kopmadan akımı nasıl takip edebildiklerini görebileceksiniz. Alım konusunda bazı yatırımcıların nelere baktıklarına dair bilgiler elde edineceksiniz ve belki de bundan esinlenerek kendi sisteminizin parametrelerini geliştireceksiniz.

Kimler Katılmalı

Eğitime Teknik Analize ilgi duyan ve piyasalarda uzun vadeli alım kararlarını vermekte değişik kuralları denemek ve kullanmak isteyen veya kendi sistemini kurmak yolunda esinlenebileceği bir akım takip sistemini anlatan bilimsel çalışmayı dağarcığına eklemek isteyen herkes katılabilir. Eğitim yatırımcılara piyasalarda bazı orta vadeli akımları saptama peşinde olan alım-satımcılar tarafından kullanılan bir göstergeyi sunarken, kullanımı hakkında detaylı bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Programı

Coppock Eğrisi'nin tanımı
Coppock Eğrisi alım-satım sinyalleri 

Ücretsiz eğitimlerimizi www.borfin.com.tr 'ye üye olarak izleyebilirsiniz. Borfin'e üyelik ücretsizdir.

Ücretsiz eğitimlerimizi izleyebilmek için; www.borfin.com.tr adresine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız. "Kontrol Panel" sayfasında bulunan "Üyelerimize Açık Eğitimler" bölümünden ücretsiz eğitimlere ulaşabilirsiniz.  

Etiketler

coppock egrisi, ahmet mergen teknik analiz, teknik analiz metotları, al-sat sinyalleri, ROC momentum göstergesi, gösterge hesaplamaları, Dow Jones, günlük al-sat, fiyat değişimi, coppock indikatörü, coppock indicator formula, Mergen teknik analiz metotları, ahmet mergen coppock eğrisi eğitimiahmet mergen eğitim videolarıahmet mergen eğitimleriborsa eğitim videoları,coppock eğrisicoppock eğrisi nedirfinans eğitim videolarıteknik analiz eğitimteknik analiz eğitim videolarıteknik analiz eğitimi,teknik analiz eğitimi videoteknik analiz eğitimleriteknik analiz video eğitimvideolu eğitimvideolu finans eğitimleri

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı