ANA-BANNER

Twiggs Momentum Göstergesi

08 Şubat - 08 Mart Dönemi Son Başvuru Tarihi: 08 Şubat 2020

Ücretsiz eğitimlerimizi www.borfin.com.tr 'ye üye olarak izleyebilirsiniz. Borfin'e üyelik ücretsizdir.

Ücretsiz eğitimlerimizi izleyebilmek için; www.borfin.com.tr adresine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız. "Kontrol Panel" sayfasında bulunan "Üyelerimize Açık Eğitimler" bölümünden ücretsiz eğitimlere ulaşabilirsiniz.  

Bu eğitimde Twiggs Momentum Göstergesi hakkında bilgi verilmektedir. Bu gösterge yatırımcıların alım satım kararı vermelerinde karar alma sürecine yardımcı olan bir göstergedir. Colin Twiggs tarafından ortaya çıkarılan yeni bir momentum göstergesidir. “Rate of change-değişim hızı “ göstergesinin daha yumuşatılmış halidir. Burada amaç senetleri tarayarak hızlı akım içine giren senetleri saptamaktır. Diğer momentum göstergelerine benzercesine, çoğu zaman başarılı şekilde al ve sat sinyalleri üretebilen bir göstergedir.

Eğitimin Amacı

Yatırımcılara içinde bulundukları piyasalarda alım-satım kararı vermeleri konusunda yardımcı olabilecek ve belki de işlerini biraz olsun kolaylaştırabilecek bir analiz metodu sunulmaktadır.

Ne Kazandıracak

Bu eğitim sonrasında piyasada alım-satım yapmak isteyen kişilerin fiyatların yukarıya veya aşağıya gidişi öncesinde nelere bakarak karar verdiklerini ve bu sistem içinde, kendilerine nasıl kar sağlayacak kararları aldıklarını veya kendilerini zarardan nasıl koruduklarına dair bilgiler elde edineceksiniz ve belki de bundan esinlenerek kendi sisteminizin parametrelerini geliştireceksiniz.

Kimler Katılmalı

Eğitime Teknik Analize ilgi duyan ve piyasalarda alım-satım kararlarını vermekte değişik bir metot kullanmak veya kendi sistemini kurmak yolunda esinlenebileceği bir alım-satım sistemini anlatan bilimsel çalışmayı dağarcığına eklemek isteyen herkes katılabilir. Eğitim yatırımcılara piyasalarda alım satım noktalarını saptama peşinde olan yatırımcılar tarafından kullanılan bir göstergeyi sunarken, kullanımı hakkında detaylı bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Programı

Twiggs Momentum göstergesi'nin tanımı
Twiggs Momentum göstergesi hızlı akımların saptanması
Twiggs Momentum göstergesi alım-satım sinyalleri
Beş günlük Twiggs Momentum göstergesi

Ücretsiz eğitimlerimizi www.borfin.com.tr 'ye üye olarak izleyebilirsiniz. Borfin'e üyelik ücretsizdir.

Ücretsiz eğitimlerimizi izleyebilmek için; www.borfin.com.tr adresine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız. "Kontrol Panel" sayfasında bulunan "Üyelerimize Açık Eğitimler" bölümünden ücretsiz eğitimlere ulaşabilirsiniz.  

Etiketler

Ahmet Mergen, Mergen teknik analiz metotları, twiggs momentum göstergesi, al-sat sinyalleri, hızlı akımların saptanması, twiggs momentum oscillator, twiggs momentum oscillator formula, twiggs momentum indicator.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı