ANA-BANNER

Pivot Noktası Eğitimi

08 Mart - 08 Nisan Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bu eğitim, katılımcıların içinde bulundukları piyasalarda alım-satım kararları vermeleri konusunda yardımcı olacaktır. Pivot noktası, bir finansal piyasanın teknik analizinde alım-satımcılar tarafından pazar hareketinin önceden tahmin edilebilmesinde kullanılan analiz metodudur.
Fiyat grafikleri üzerine yerleştirilmesi oldukça kolay olan pivot noktası, destek/direnç seviyeleri arasında kalan alan ile fiyatların büyük olasılıkla hareket edebileceği aralığı göstermektedir. Pivot noktaları özellikle küçük fiyat dalgalanmalarından avantaj sağlamak isteyen al-sat yatırımcıları için çok kullanışlı bir teknik analiz aracıdır. Bu eğitimde sizlere Pivot noktalarının hesaplanması, destek/direnç seviyelerinin bulunması, yurtdışı ve yurtiçi piyasalarından alım-satım üzerine örneklerle detaylı bilgi verilecektir.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 75,00 TL 75,00 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 88,50 TL 88,50 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Active Charts Pro (*) 15 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
(*) Active Charts Pro Activex destekleyen browserlarda çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle sadece İnternet Explorer ile kullanılabilir.
Eğitmenler
Ahmet Mergen
Eğitimin Amacı

Katılımcıların destek ve direnç seviyelerini saptayabilecekleri içinde bulundukları piyasalarda alım-satım kararları vermeleri konusunda yardımcı olabilecek bir analiz metodunu anlatmaktır. Fiyatların pivot noktasına göre olan konumu dolayısıyla akım yönünü belirlemeye dayalı analiz metodu hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Ne Kazandıracak?

Piyasalarda alım satım işlemlerinde bulunuyorsanız, bu eğitim sonrasında fiyatların aşağıya veya yukarıya gidişi sırasında fiyatların hangi seviyelerde alıma veya hangi seviyelerde satışa döndüğünü tahmin etme sanatını öğrenebileceksiniz. Alım ve satım konusunda örneklerle yapılan sunum sayesinde bu kararların nasıl verildiğini öğreneceksiniz.

Kimler Katılmalı

Eğitime Teknik Analize ilgi duyanlar katılabilir. Piyasalarda destek ve dirençlerin saptanmasına dayalı bir alım-satım sistemi kullanımına ait  bu bilimsel çalışmayı öğrenmek ve bu sisteme dayalı olarak işlem yapmayı amaçlayan küçük yatırımcılar da dahil olmak üzere isteyen herkes eğitime katılabilir. Eğitim yatırımcılara piyasalarda bazı alım-satımcılar ( traders ) tarafından kullanılan sistemi sunarken, kullanımı hakkında örneklerle bezenmiş genel bir bilgi vermeyi amaçlamaktadır.
 

Eğitim Programı

1- Pivot noktasının tanımı – formüllerinin hesaplanması
2- Yurtdışından örnekler
3- Alım-satım kararları üzerine pratik analizler

Etiketler

pivot noktası, pivot, Ahmet Mergen, alım-satım kararları, S1, trendler, pariteler, döviz paritesi, trade, analiz metodu, analiz tekniği, destek ve direnç seviyeleri,S2, stoploss, teknik analiz, teknik analiz metodu, küçük fiyat dalgalanmaları, kısa pozisyon tutanlar, tahmin etme, pivot noktası ne demek, pivot noktası nedir, Mergen, R1,R2, ahmet Mergen, borsa eğitim videoları, finans eğitim videoları, teknik analiz eğitim, teknik analiz eğitim videoları, teknik analiz eğitimi, teknik analiz eğitimi video, teknik analiz eğitimleri, teknik analiz video eğitim, videolu eğitim, videolu finans eğitimleri

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı