ANA-BANNER

Pair Trading Eğitimi

03 Mayıs - 17 Mayıs Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bu eğitimde amaç katılımcıları Pair Trading hakkında bilgilendirmektir. Pair Trading, genel anlamda piyasa ve sektör hareketlerine karşı koruma/korunma olarak ön plana çıkmaktadır. Karlılık ise işlem yapılan iki ürün arasındaki performans farkından kaynaklanmaktadır. Eğitimle Prading’e göre alım satım yapma tekniği öğretilecektir.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 63,98 TL 63,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 75,50 TL 75,50 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Active Charts Pro (*) 30 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
(*) Active Charts Pro Activex destekleyen browserlarda çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle sadece İnternet Explorer ile kullanılabilir.
Eğitmenler
Ahmet Mergen
Eğitimin Amacı

Yatırımcılara içinde bulundukları piyasalarda kullanabilecekleri yeni bir alım-satım sistemi hakkında bilgi verilmek ve yeri geldiğinde piyasalarda oluşabilecek anormallikten yararlanmalarını sağlayabilecek bir analiz metodu sunmaktır.

Ne Kazandıracak?

Piyasalarda alım satım işlemlerinde bulunmakta iseniz, bu eğitim sonrasında birbirleri ile çok ilgili olarak hareket edebilen piyasa veya o piyasalarda aynı alanda işlerle meşgul olup rekabet içinde olan senetlerde, fiyatların geçmişe dönük olarak birbirlerine nazaran karşılaştırılması yapıldığında ortaya çıkabilecek anormalliklerden yararlanma imkanı sağlayabilecektir. Alım ve satım konusunda örneklerle yapılan sunumlar sayesinde bir tarafta alım yapılırken aynı anda diğer tarafta satım yapılmasının nasıl gerçekleştirildiğini ve neye dayanarak bu kararların verildiğini öğreneceksiniz.

Kimler Katılmalı

Eğitime Teknik Analize ilgi duyanlar katılabilir. Piyasalarda zaman zaman ortaya çıkan anormalliklerden yararlanmayı amaçlayan ve fiyatların eninde sonunda geçmişte rastlanan normal oranlarına döneceğini varsayarak bu durumdan faydalanmayı düşünen fon yöneticileri, piyasa yapıcıları, büyük yatırımcılar ve portföy yöneticileri, bir alım-satım sistemi kullanımına ait bu bilimsel çalışmayı öğrenmek ve bu sisteme dayalı olarak işlem yapmayı amaçlayan küçük yatırımcılar da dahil olmak üzere isteyen herkes eğitime katılabilir. Eğitim yatırımcılara piyasalarda bazı alım-satımcılar (traders) tarafından kullanılan sistemi sunarken, kullanımı hakkında örneklerle bezenmiş genel bir bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Programı

1- Pair Trading tanımı – formülleri
2- Pair Trading özellikleri
3- Alım-satım kararları üzerine örnekler

Etiketler

pair trading, pair trading nedir, ikili işlemler, ikili formasyonlar, teknik analiz, teknik analiz metodları, kar garanti değildir, stoploss, standart sapma, sened, hisse senedi, alım-satım kararları, alım-satım, yatımcı, kısa pozisyonlar, uzun pozisyonlar, forex piyasası, hisse senedi piyasası, altın, platin, Ahmet Mergen, borsa eğitim videoları, finans eğitim videoları, teknik analiz eğitim, teknik analiz eğitim videoları, teknik analiz eğitimi, teknik analiz eğitimi video, teknik analiz eğitimleri, teknik analiz video eğitim, videolu eğitim, videolu finans eğitimleri

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı