ANA-BANNER

Vob Trading Sistemleri Eğitimi

01 Temmuz - 01 Ağustos Dönemi Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2040

“Değerli Eğitmenimiz, Rahmetli Dr. Yaşar Erdinç'in, Borfin'de daha önce satışa açılmış olan eğitimlerini yeniden açıyoruz.”

Siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine; Rahmetli Dr. Yaşar Erdinç’in anısını yaşatmak ve finansal okur yazarlık alanında sağladığı katkıları devam ettirmek amacıyla içerikleri itibariyle birer “klasik” olduğunu düşündüğümüz önceki eğitimlerini, ailesinin izni ile tekrar eğitimler listemize dahil ediyoruz. Eğitimlerin telif hakları Dr. Yaşar Erdinç’in ailesine ait olup, satış gelirleri kendilerine ödenmektedir.

Saygılarımızla,

Bu eğitimde sadece İMKB30 endeksinin vadeli işlem sözleşmeleri grafikleri üzerinden çok çeşitli trading sistemleri uygulamaları gösterilerek en etkin olan sistemin seçilmesi ve uygulanması konusunda gerekli eğitim verilecek, uluslararası alanlarda geliştirilen, trade sistemlerinin VOB'a (IMKB30 sözleşmelerine) uyarlaması gösterilecektir. 
( Eğitim videoları indirilemeyecektir.)

Kullanılacak Programlar: Eğitimde bir ay boyunca, analiz programı olarak Matriks Veri Terminal* (Yüzeysel hisse verilerini içerir. Yüzeysel vob verileri yer almamaktadır.) programını ücretsiz olarak kullanma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren bir ay süre ile Active Charts Pro Web Tabanlı Teknik Analiz Programımızı da ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 408,98 TL 408,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 482,60 TL 482,60 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Matriks Veri Terminali 31 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Active Charts Pro (*) 31 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
(*) Active Charts Pro Activex destekleyen browserlarda çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle sadece İnternet Explorer ile kullanılabilir.
Eğitmenler
Dr. Yaşar Erdinç
Kimler Katılmalı

VOB'da İM30 sözleşmeleri üzerinde işlem (al-sat) yapan herkes mekanik al-sat sistemleri geliştirmek, bu sistemlerin performanslarını ölçmek, duygusal travmalardan kurtulmak için bu eğitime katılabilir.

Eğitim Programı

VOB nedir?
IMKB30 sözleşmelerinin Özellikleri
Teknik Analiz Yöntemleriyle AL-SAT seviyelerini belirlemek
Teknik Analiz Yöntemlerinin VOB Uygulamaları
System tester ile Al-Sat Sistemlerinin performans ölçümleri
System tester formülleri
Formüllerin uygulanması ve tarihi performans
En etkin sistemin bulunması
Sistem karması
GENEL DEGERLENDİRME ve SONUÇLAR

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı