ANA-BANNER

A' dan Z' ye Yatırımcılık Eğitimi

20 Eylül - 20 Ekim Dönemi Son Başvuru Tarihi: 20 Ekim 2030

“Değerli Eğitmenimiz, Rahmetli Dr. Yaşar Erdinç'in, Borfin'de daha önce satışa açılmış olan eğitimlerini yeniden açıyoruz.”

Siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine; Rahmetli Dr. Yaşar Erdinç’in anısını yaşatmak ve finansal okur yazarlık alanında sağladığı katkıları devam ettirmek amacıyla içerikleri itibariyle birer “klasik” olduğunu düşündüğümüz önceki eğitimlerini, ailesinin izni ile tekrar eğitimler listemize dahil ediyoruz. Eğitimlerin telif hakları Dr. Yaşar Erdinç’in ailesine ait olup, satış gelirleri kendilerine ödenmektedir.

Saygılarımızla,

Bugüne kadar birçok eğitim verdim. Temel Analiz, Teknik Analiz, Yatırımcı Psikolojisi, İleri Düzey Teknik Analiz, Makro Ekonomik Dengeler ve Portföy Yönetimi Eğitimleri belli başlı eğitim konularıydı. Bu eğitimleri almış olan katılımcıların bazılarıyla daha sonra iletişimimiz devam ettikçe ve sordukları soruları gördükçe, bütün eğitimlerin bir araya getirilerek en can alıcı noktalarının birleştirilmesi gerektiğini anladım. Yani "yatırımcılık" konusu bir puzzle resim şeklinde düşünülebilir. Bu puzzle'ın ana parçaları da Temel Analiz, Yatırımcı Psikolojisi ve Portföy Yönetiminden oluşuyor. İşte bu eğitimde, 18 yılı aşan tecrübelerimin ve bu puzzle’ı oluşturan parçaların ahenkli birleşimini bulacaksınız. Hisse senedine yatırımcılık konusunda bana göre A’dan Z’ye anlatılması gerekenleri anlattığımı düşünüyorum. Peki bir eğitime katılmak gerçekten de, yatırımcılıkta başarılı sonuçlar getirebiliyor mu? Bu konuda insandan insana değişmekle birlikte, kendini yenileyen ve hisse senedi yatırımına bakış açısını tümüyle değiştiren ve ciddi sonuç alan yatırımcılar oldu. Fakat vurgulayacağım en önemli nokta şudur ki; eğer yatırımcı kendisini günlük kararlardan kurtaramazsa, “yatırımcı Psikolojisi” nin zafiyetlerine kapılıyor ve çok iyi öğrendiği bir konuyu bile uygulayamaz hale geliyor. Başarı size kalıyor. Söylenilenleri ve anlatılanları sabırla uygulayanlar kazanacak, ama aksini yapanlar için çok fazla şey değişmeyebilecektir. İşte tam bu noktada, yatırımcı Psikolojisi zafiyetlerini en aza indirecek yöntemleri sizlere aktarıyorum.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 338,98 TL 338,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 400,00 TL 400,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Matriks Veri Terminali 1 ay süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Active Charts Pro (*) 2 ay süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Fastweb Mali Analiz Pro 31 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
(*) Active Charts Pro Activex destekleyen browserlarda çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle sadece İnternet Explorer ile kullanılabilir.
Eğitmenler
Dr. Yaşar Erdinç
Kimler Katılmalı

Yatırımcılık zor iştir. Her gün değişen fiyatlar, insanların her gün karar değiştirmesine sebep olarak etkin yatırımcılığı engellemektedir. Bu bağlamda yatırımcılığı gerçek anlamda öğrenmek isteyen herkes katılabilir. Bu eğitimin özünde, piyasalardaki dalgalanmalar ve fiyat hareketleri yerine değer üzerine yoğunlaşarak orta ve uzun vadede yatırımların verimli değerlendirilmesi vardır. Bu da, yatırımcılık konusunun dört temel taşını birleştirerek yapılabilir. Portföyü oluşturmak kolaydır ama yönetmek, ciddi anlamda duygusal kararlılık ve etkin araçların kullanılmasını gerektirir. 

Eğitim Programı

1.Yatırım Amaçlarının Belirlenmesi
2.Amaca ulaştıracak Araçların Belirlenmesi
3.Orta ve uzun vadeli yatırım stratejisine giriş
4.Dünyada uygulanan Stratejiler ve sonuçları
5.Yatırımcı psikolojisi, teknik analiz ve temel analizin birlikte resmi
6.Portföyü oluşturmak
7.Yatırımın yönetimi süreci

Etiketler

yaşar erdinç eğitimleri, videolu finans eğitimleri, temel analiz eğitimi, yaşar erdinç eğitim, yaşar erdinç eğitim videoları, yaşar erdinç borfin, yaşar erdinç eğitimleri, yaşar erdinç eğitim video, yaşar erdinç temel analiz eğitimi, dr yaşar erdinç temel analiz eğitimi, adan zye yatirimcilik eğitimi

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı