ANA-BANNER

Değer Yatırım Stratejisi Gurularının Strateji Tarzlarının BIST ’e Uygulanması

05 Temmuz - 05 Ağustos Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bu eğitimde Gurularının Strateji Tarzlarının BIST ’e Uygulanması anlatılmaktadır. Acaba Guruların stratejileri Borsa İstanbul’da iyi performans gösteriyor mu sorusundan yola çıkarak oluşturulan eğitimde, değer yatırım stratejilerini uygulayan ve başarılı olan yatırımcı gurularının strateji tarzları incelenmekte ve bu stratejilerin Borsa İstanbul’da kazandırıp kazandırmadığını ortaya konulmaktadır.
Yıllarca profesyonel olan ya da olmayan birçok yatırımcı, piyasayı yenmeye, diğer bir ifade ile piyasanın üzerinde getiri sağlamaya çalışmıştır. Fakat bu yatırımcıların önemli kısmı başarısız olmuştur. Özellikle ABD piyasalarında başarılı olan yatırımcıların uyguladığı stratejilere bakıldığında, başarılı stratejilerden birinin “Değer Yatırım Stratejileri” olduğu görülmektedir. Bu stratejinin ünlü guruları olarak, Benjamin Graham, Bill Miller, David Dreman, John Neff, Josef Piotroski, Kenneth Fisher ve John Templeton gösterilebilir. Eğitimde ünlü guruların stratejileri üzerinde durulmaktadır.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 128,98 TL 128,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 152,20 TL 152,20 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
QueenStocks RE Professional 30 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Dr. Hünkar İvgen
Eğitimin Amacı

Ünlü başarılı yatırımcıların yatırım tarzlarını ve dikkat ettiği faktörleri yatırımcılara göstererek, yatırımcıların bilinçlenmesi sağlamak ve getirilerini arttırmaya çalışmaktır.

Ne Kazandıracak

Yatırımcılar genel olarak Dünyanın en ünlü değer yatırım gurularının stratejilerinin Borsa İstanbul’da kazandırıp kazandırmadığını görebilecek ve bu çerçevede kendi stratejilerini şekillendirebilecekler. Tüm bunları Türkiye’nin alanındaki tek web tabanlı portföy programı olan QPS programı üzerinde uygulamalı bir şekilde görme şansları olacaktır.

Kimler Katılmalı

Bu eğitime herkes katılabilir. Ancak katılımcılara, özellikle eğitim serimizin giriş bölümü olarak adlandırabileceğimiz “Değer Yatırım Stratejileri” Eğitimine katılmalarını tavsiye ederiz.

Eğitim Programı

Değer Yatırım Stratejisi Gurularının Strateji Tarzlarının BIST ’e Uygulanması
1) Ünlü Değer Yatırımcı Gurularının Stratejileri ve Strateji Tarzlarını BORSA ISTANBUL’da Uygulanması
a. Benjamin Graham’ın Stratejisi ve BORSA ISTANBUL’da Test Edilmesi,
b. Bill Miller Stratejisi ve BORSA ISTANBUL’da Test Edilmesi,
c. David Dreman’ın Stratejisi ve BORSA ISTANBUL’da Test Edilmesi,
d. John Neff’in Stratejisi ve BORSA ISTANBUL’da Test Edilmesi,
e. Josef Piotroski’nin Stratejileri ve BORSA ISTANBUL’da Test Edilmesi,
f. Kenneth Fisher’in Stratejisi ve BORSA ISTANBUL’da Test Edilmesi,
g. John Templeton’ın Stratejisi ve Stratejisi ve BORSA ISTANBUL’da Test Edilmesi,
2) Genel Değerlendirme ve Sonuç

Etiketler

başarılı yatırım, hünkar ivgen eğitimleri, videolu finans eğitimleri, yatırım guruları, yatırım gurularının stratejileri, en fazla kazandıran yatırım stratejileri, Ünlü Değer Yatırımcı Guruları, Benjamin Graham, Bill Miller, David Dreman, John Neff, Josef Piotroski, Kenneth Fisher, John Templeton, yatırım stratejisi, hünkar ivgen eğitimleri, videolu finans eğitimleri, hünkar ivgen borfin, teknik analize dayalı yatırım stratejisi, Yatırım Stratejisi Geliştirme, Yatırım Stratejileri, Fiyat ve Değer Kavramı, Temel Mali Tablolar, Bilanço, Ekonomik Bilanço, Gelir Tablosu, Likidite Oranları, Finansal Yapı Oranları, Faaliyet Etkinliği, Karlılık Oranları, Büyüme Oranları, Firma Değeri, Piyasa Değeri, Defter Değeri, İndirgenmiş Nakit Akımları, İskonto Oranı, Göreceli Değerleme, Piyasa Çarpanları, Değerleme Oranları, Fiyat/ Kazanç Oranı, Fiyat /Nakit Akımı Oranı, Fiyat /Satış Oranı, Piyasa Değeri/ Defter Değeri Oranı, FD/VAFÖK Oranı, FD/Satış Oranı, Portföy Getirisinin Hesaplanması, Risk ve Getiri İlişkisi, Riske Göre Düzeltilmiş Getiri, Sharpe Oranı, Treynor Oranı, Jensen Alfası, K-Oranı, Ülcer Oranı, Değer Yatırım Stratejileri, Değer Yatırımcısı Kimdir, Değer-Büyüme Hisseleri, değer yatırımı, değer yatırımı nedir

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı