ANA-BANNER

Uygulamalı Banka Değerleme Eğitimi

23 Ağustos - 24 Eylül Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bu eğitimde, banka değerlemesinin normal değerleme yöntemlerinden neden farklı olduğu, bu farklılıkların nelerden oluştuğu ve kullanılan değerleme yöntemlerinin neler olduğu anlatılmaktadır. Ayrıca uygulamalar yapılmıştır. Uygulamada ise, Türkiye’de bu alanda şu ana kadar hizmete sunulmuş en gelişmiş program olan “Queenstoks” Analiz Programı kullanılmıştır. Eğitim sonunda, genel değerleme bilgisine sahip olanlar, finansal kuruluş değerlemesinin nasıl yapıldığını, genel borsa yatırımcıları ise, değerleme yöntemlerini öğrenmenin yanı sıra bu bilgilerini yatırım kararlarına dönüştürürken neler yapmaları gerektiği konusunda da bilgi sahibi olacaklardır.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 138,98 TL 138,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 164,00 TL 164,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
QueenStocks RE Professional 1 ay süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Cahit Yılmaz
Eğitimin Amacı

Bu eğitimin amacı, finansal kuruluşların ve özellikle bankaların değerleme yöntemlerine ilişkin bilgi sağlamak ve Queenstocks programını kullanarak yapılan uygulamalar ile katılımcılara pratik kazandırmaktır.

Ne Kazandıracak?

Katılımcılar,
 •         Banka değerleme yöntemleri ve değeri etkileyen faktörler,
 •         Değerleme sonuçlarının yorumlanması ve yatırım kararlarının alınması,
konularında ayrıntılı bilgi sahibi olacaklardır.

Kimler Katılmalı

Eğitime,
•         Şirket değerlemesi yanında banka değerlemesi konusunu öğrenmek isteyen yatırımcılar,
•         Portföy yöneticileri,
•         Yatırım kararı oluşturmak isteyen borsa yatırımcıları,
katılabilirler.

Eğitim Programı

1. Finansal kuruluşların değerlemesi ile diğer kuruluşların değerlemesi arasındaki farklar
2. Finansal kuruluş (Banka) değerlemesi neden farklıdır?
3. Banka değerlemesinde dikkat edilmesi gereken konular nelerdir?
4. Banka değerlemesinde kullanılan yöntemler nelerdir?
- Göreceli değerleme yöntemleri (F / K ve PD / DD yöntemleri)
- Temettü değerleme yöntemi
- Nakit akımlarına bağlı yöntemler  (Ek getiri değerleme yöntemi)
5. Queenstocks Programı ile uygulama
Halka açık bir bankanın analizi ve analizde dikkat edilmesi gereken hususlar
6. Uygulama sonuçlarının değerlendirilmesi.

Etiketler

mali analiz teknikleri, banka değerleri, banka değerleme kuru, banka değerlemesi, banka değerleme, banka değerleme uzmanlığı, banka değerlemeleri, banka değerleme yöntemi, banka değerleme yöntemleri, bankaların değerlemesi, temettü değerleme yöntemi, banka değerleme eğitimi, cahit yılmaz eğitimleri, borfin eğitimleri

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı