ANA-BANNER

BES- Sigortacılık (E-Beas)

27 Ocak - 27 Şubat Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bu eğitimde Bireysel Emeklilik Lisanslama sınavına yönelik Sigortacılık modülü ele alınmaktadır.
  
 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 198,98 TL 198,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 234,80 TL 234,80 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Dr. Beyhan Yaslıdağ
Eğitimin Amacı

Emeklilik Gözetim Merkezi tarafından düzenlenen ve bireysel emeklilik aracılarına lisans belgesi verilmesini hedefleyen E-Beas sınavlarına, eğitime katılanları modüler bazda hazırlamak.

Ne Kazandıracak

Sınava yönelik temel sigortacılık bilgileri ve sigortacılık ile ilgili genel kavramlar sigorta kanunu çerçevesinde  anlatılmış olacaktır. 

Kimler Katılmalı

Bu eğitim, Bireysel Emeklilik lisanslama sınavına girecek olan kişilerin E-Beas sınavına hazırlanmalarına kaynak olmak üzere hazırlanmıştır. Sınav kapsamında yer alan sigorta ile ilgili  genel bilgiler, sigorta işleyiş yapısı, türleri, reasürans, sigortada ödemeler eğitim içeriğinde yer almaktadır. Eğitim sonunda 25 soruluk bir deneme sınavı yapılacaktır.

Eğitim Programı

• Temel Sigorta Bilgileri ve Kavramlar
• Sigorta İşlemlerinde Kullanılan Belgeler
• Sigorta İşlemlerinde Ödemeler
• Reasürans
• Sigorta Çeşitleri
      - Elementer Sigorta
              Elementer Sigorta Kavramı
              Elementer Sigorta Çeşitleri
      - Hayat Sigortası
              Hayat Sigortası Kavramı
              Hayat Sigortası Çeşitleri
      - Sorumluluk Sigortası
• Sigorta İşlemlerinde   Kesintiler
• Sigorta Sisteminde Süreler ve Ayrılma
• Sosyal Güvenlik Sistemleri

Etiketler

bireysel emeklilik sistemi, bireysel emeklilik sistemi eğitimleri, beyhan yaslıdağ eğitimleri, emeklilik yatırım fon kuruluşu, BES, bes eğitimleri, besle ilgili kavramlar, bes eğitim notları, bes eğitim , bireysel emeklilik lisanslama sınavı

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı