ANA-BANNER

Anonim Şirketler Hukuku Eğitimi

15 Şubat - 15 Mart Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bu eğitim ticaret hukuku şirketlerinden olan Anonim Şirketlerin yapısı, işleyişi, denetlenmesi ve sona ermesi hakkında ayrıntılı bir bilgi aktarımı sağlamaktadır. Eğitim, 01. Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe giren yeni yasa çerçevesinde, Anonim Şirketler bünyesindeki değişiklikleri de kapsamaktadır.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 188,98 TL 188,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 223,00 TL 223,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Ümran Ugan
Eğitimin Amacı

Ticaret Hukuku ticaretle ilgili işlemlerde uygulanmak üzere yürürlükte bulunan kuralların tümünü içermektedir. Özel hukukun bir dalıdır ve ticaret kanunumuz ticari işletme sistemini esas almaktadır. Bu eğitim ticaret hukuku şirketlerinden olan Anonim Şirketler için kuruluşundan sona ermesine kadar ayrıntılı bilgi verilmesi amaçlanmaktadır.

Ne Kazandıracak

30 yıla yakın bir süredir avukatlık yapan Ümran UGAN tarafından verilen bu eğitim sayesinde Ticaret Kanununda yer alan Anonim Şirketler hakkında fikir sahibi olacak, ticaret hukukundaki bazı temel kavramlara ulaşabileceksiniz.

Kimler Katılmalı

Pay senetlerine yatırım yapmak isteyen ve yatırımları sebebiyle bir şirkete ortak olmuş olan yatırımcılar
Sermaye piyasalarında çalışan ve müşterilerine pay senedi yatırımı öneren aracı kurum ve banka çalışanları
Öğrenciler
 

Eğitim Programı

-  Anonim Şirketin Kuruluşu
-  Yönetim Kurulu
-  Denetleme
-  Genel Kurul
-  Esas Sözleşme Değişiklikleri
-  Butlan
-  Menkul Kıymetler
-  Sona Erme ve Tasfiye
-  Hukuki ve Cezai sorumluluk

Etiketler

ümran ugan eğitimleri, ananim şirketler, anonim şirketler nasıl kurulur, videolu ticaret hukuku eğitimleri, pay senetleri, menkul kıymetler, hukuki ve cezai sorumluluk, anonim şirket, anonim şirket kuruluşu, anonim şirketlerde hisse devri, anonim şirketlerde genel kurul, anonim şirket hisse devri, anonim şirketlerde sermaye arttırımı, anonim şirketlerde kar dağıtımı, anonim şirketlerde yönetim kurulu, anonim şirketler hukuku, anonim şirketler hakkında herşey, anonim şirketler hukuk, anonim şirketler kitabı, anonim şirketler pdf, anonim şirketler hukuku ders notları, anonim şirketler hukuku kitabı

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı