ANA-BANNER

Sukuk Eğitimi

15 Şubat - 15 Mart Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bu eğitimde ülkemizde çok yeni olması nedeniyle oldukça merak edilen “Sukuk” detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. 2008 dünya global krizinden sonra İslami Finans diğer adıyla ‘Sukuk’ en çok merak edilen enstrümanların başında geliyor. Bu cazip özelliği nedeniyle gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok  yatırımcı tarafından takip ediliyor. İngiltere gibi gelişmiş ülkeler bile Sukuk başkenti olmak için birbiriyle yarışıyor. Özellikle de global sermaye piyasalarındaki  etkileyici büyüme hızıyla, ikincil piyasalarda da kendine hatırı sayılır bir yer edinmeyi başardı. Eğitimle, Sukuk diğer adıyla İslami Bono- Tahvil hakkında ayrıntılı bilgi edinmiş olacaksınız.

 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 57,50 TL 57,50 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 67,85 TL 67,85 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Nesrin Şirvan
Eğitimin Amacı

Sukuğun tanımı, çeşitleri, yararları, uygulamaları hakkında bilgi vererek islami finans hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt vermek.

Ne Kazandıracak

İslami finansın önemli bir aktörü olan Sukuk diğer adıyla İslami Bono- Tahvil hakkında katılımcılar merak edilen tüm parametrelerin cevabını bulmuş olacak.

Kimler Katılmalı

Bu eğitime özellikle aracı kurum ve bankalarda çalışan sermaye piyasası uzmanlarının yanısıra akademisyenler ve öğrenciler ile özel sektör yöneticileri katılmalı.

Eğitim Programı

- Sukuk Nedir?
- Dünya Sukuk Piyasasının Görünümü 
- Hazine Sukuk İhracı
- Sukuk’un Tahvil ve Seküritiasyondan Farkları
- Sukuk’un Sermaye Piyasalarına Yararları 
- Kamu Sukuk İhraçları İle Neler Yapılabilir?
- Özel Sektör Sukuk İhraçları İle Neler Yapabilir? 
- Sukuk Fonlarının Kullanımı 
- Sukuk Çeşitleri 
- Sukuk Rating Metodolojisi
- Türkiye de Sukuk Piyasasının Gelişimi
- Sukuk Tahvillerinin Avantajları 
- Sukuk Şeria Prensipleri 
- Tanımlar 
- Sukuk İhracı Nasıl Yapılır?
- Şirketler Neden Sukuk Çıkarır 
- 2014’e Girerken Dünya Sukuk piyasası 
- Gelişmiş Ülkelerde Sukuk 
- Türkiye’de Sukuk İhraçları

Etiketler

sukuk fonlarının kullanımı, sukuk çeşitleri, sukuk rating metodolojisi, sukuk nedir, sukuk eğitimi, nesrin şirvan eğitimi, nesrin şirvan borfin,  borsa eğitim videoları, finans eğitim videoları, pivot noktası eğitimi, teknik analiz eğitim, teknik analiz eğitim videoları, teknik analiz eğitimi, teknik analiz eğitimi video, teknik analiz eğitimleri, teknik analiz video eğitim, videolu eğitim, videolu finans eğitimleri

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı