ANA-BANNER

Teknik Analize Giriş Eğitimi

30 Nisan - 30 Mayıs Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Borsa ve sermaye piyasaları kendine özgü hukuk kuralları olan fakat, serbest piyasada tamamiyle arz ve talep dengesi üzerine kurulmuş piyasalardır. Bu nedenle değişkendirler, dalgalı bir deniz gibi sabit bir noktaları yoktur. Bu oynak zeminde var olabilmek, günün değişen koşullarına uyum sağlayabilmek ve bu ortamda para kazanabilmek zevkli, heyecanlı ve bir o kadar da acı verici olabilir.  Bu eğitimde piyasalarda kullanılan analiz yöntemlerinden birisi olan Teknik Analizi temel düzeyde öğreneceksiniz. Eğitim süresince Active Charts Pro teknik analiz programını kullanarak, uygulama ve pratik yapma imkanı bulacaksınız.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 120,25 TL 120,25 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 141,89 TL 141,89 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Active Charts Pro (*) 120 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
(*) Active Charts Pro Activex destekleyen browserlarda çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle sadece İnternet Explorer ile kullanılabilir.
Eğitmenler
Zeynep Candan Aktaş
Eğitimin Amacı

Bu eğitimin ilk amacı grafiklere bakarak piyasalardaki akımları anlayabilme becerisini sağlamak ve ardından akımlarla hareket ederek teknik analiz yöntemlerinin hedefe uygun kullanılabilmesini sağlamaktır.

Ne Kazandıracak

Bu eğitimde teknik analizde kullanılan yöntemleri, formasyonları, göstergeleri uygulamalı olarak görüp, anlama olanağına kavuşacaksınız.

Kimler Katılmalı

Teknik analiz öğrenmek isteyen öğrenciler, bu piyasalarda işlem yapmak isteyip, nereden başlayacağını bilemeyen küçük yatırımcılar, bireysel emeklilik sisteminde olup, fon planlarını değiştirme cesareti ve bilgisi olmayan bireysel emeklilik sistemi katılımcıları, müşterilerinin karşısına donanımlı çıkmak isteyen bireysel emeklilik müşteri temsilcisi ve acenta yetkilileri,  bu piyasaları öğrenmek, bilmek istiyorum, diyen kobi sahip ve yöneticileri bu eğitime katılabilirler.

Eğitim Programı

-Teknik Analiz nedir, Dayanakları nelerdir?

    Teknik Analiz nedir, Dayanakları nelerdir? Fiyat nasıl oluşur?

-Grafik ve grafik çeşitleri

    Grafik çeşitleri, Grafikte ölçek

-Teknik Analizde Kavramlar

    Destek-Direnç, Dip-Zirve, Tepki-Düzeltme, Desteğin dirence dönüşmesi

-Trend Analizi

    Trendler, Kanallar, Trendin Kırılması

-Dow Teorisi

-Formasyonlar

    Omuz-baş-omuz zirve ve dipler, ikili zirve ve dipler, üçgenler, dörtgenler, bayrak ve flamalar

-Göstergeler

    Hareketli ortalamalar, MACD, CCI, Momentum, RSI, Stochastic, EOM, OBV

-Fibonacci sayıları ve Elliot Dalga teorisi

Etiketler

Teknik Analiz, Analiz Yöntemleri, serbest piyasada, arz-talep, piyasalardaki akımları, Finnet Teknik Analist, yatırımcı, fon planlarını değiştirme, bireysel emeklilik sistemi katılımcıları, emeklilik müşteri temsilcisi, acenta yetkilileri, Teknik Analiz nedir, Teknik Analizde Kavramlar, Destek-Direnç, Dip-Zirve, Tepki-Düzeltme, Desteğin dirence dönüşmesi, Trend Analizi, Dow Teorisi, Omuz-baş-omuz zirve ve dipler formasyonu, ikili zirve ve dipler formasyonu, üçgenler formasyonu, dörtgenler formasyonu,bayrak ve flamalar formasyonu, Formasyonlar, Göstergeler, Hareketli ortalamalar, MACD, CCI, Momentum, RSI, Stochastic, EOM, OBV, Fibonacci sayıları ve Elliot Dalga teorisi, videolu eğitim, e eğitim, Zeynep Candan Aktaş

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı