ANA-BANNER

Bilançodan Döviz Riskini Belirleme Eğitimi

15 Mayıs - 15 Haziran Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bir şirket, bilançosunda yer alan döviz risklerini belirleyip güven altına almaz ise olası kur dalgalanmalarında mevcut döviz pozisyonu nedeniyle istisnasız etkilenmek durumunda kalır. Bazen hareketlerin boyutu bazen de pozisyonların büyüklüğü şirketleri batma noktasına kadar götürebilir. Oysa bu durumdan korunmanın araçları artık her yetkili banka ve aracı kurumda sizlere sunulmakta. Ancak şirketlerin birçoğu riske maruz kaldıkları miktarların bilincinde olamayabiliyorlar. Bilançonuzdan bunları kolayca görüp değerlendirerek riskleri bertaraf edebilirsiniz.

Bu eğitimde şirketlerin finans profesyonellerine ve yöneticilerine basit gelecek bir döviz riski belirleme yöntemi gösteriyoruz. Pozisyonunuzun ne olduğunu öğrenerek risklerden korunmak için adım atabilirsiniz.

 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 28,98 TL 28,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 34,20 TL 34,20 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Kutalmış Keskin
Eğitimin Amacı

Bu eğitimde şirketlerin finans profesyonellerine ve yöneticilerine basit gelecek bir döviz riski belirleme yöntemi gösteriyoruz. Pozisyonunuzun ne olduğunu öğrenerek risklerden korunmak için adım atabilirsiniz.

Ne Kazandıracak

Bu eğitimde sizlere bankaların da risk yönetimi yöntemi olarak kullandıkları sadeleştirilmiş bir çözümü vermeye çalışacağım.

 

Kimler Katılmalı

Bu eğitimi döviz riski yönetmek zorunda olan tüm finans profesyonelleri, kurumsal bankacılar ve risk yönetimi yapan profesyoneller izleyebilirler. Bir risk yönetimi önerisi bu yöntemi kullanarak basitleştirilmiş bir şekilde risklerinize karşı önlem alabileceksiniz. İşlemleri sadeleştirmek işlem maliyetlerinin azaltılmasını, harcanan zamandan da kazanılmasını sağlayacak.

Eğitim Programı

Döviz Riski
Döviz Riski Uygulamaları

Etiketler

Döviz Riski,Risk, Döviz, Döviz Riski Yönetimi, döviz kurları, Kutalmış Keskin, Kutalmış Keskin Eğitimleri, e eğitim, online eğitim, videolu eğitim, döviz riski nedir, döviz riskinden korunma, döviz kuru riski nedir, dövizli bilanço, bilanço içi döviz pozisyonu

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı