ANA-BANNER

Teknik Analizde Ortalamaların Kullanımı Eğitimi

04 Ağustos - 04 Eylül Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2030

Bu eğitimde, teknik analizde en sık kullanılan kavramlardan biri olan Ortalamalar, tüm ayrıntıları ile ele alınmıştır. Eğitim genel olarak dört ana başlıktan oluşmuş olup bunlar, ortalama kavramına giriş, ortalama yöntemleri ve parametreler, ortalamalara dayalı indikatörler ve ortalamalara dayalı işlem stratejileri konularıdır. Yatırımlarını ortalamalar ve ortalamalara dayalı indikatörleri kullanarak yapan tüm yatırımcıların faydalanabileceği bir eğitimdir.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 118,98 TL 118,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 140,40 TL 140,40 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Active Charts Pro (*) 60 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
(*) Active Charts Pro Activex destekleyen browserlarda çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle sadece İnternet Explorer ile kullanılabilir.
Eğitmenler
Fuat Akman
Eğitimin Amacı

Teknik analizin en çok kullanılan kavramı olan ortalama kavramını derinlemesine analiz etmek. Maliyet kavramı olarak ortalamanın kullanılmasının önemini kavramak.

Ne Kazandıracak

İndikatörler içinde kendine has bir yeri olan ortalamaların tüm ayrıntılarının ele alındığı eğitim tamamlandığında, ortalama kavramının alternatif tüm kullanım amaçları anlaşılmış olacaktır. Maliyet olarak ortalamanın kullanılması, bir indikatör olarak ortalamanın önemi ve ortalama kullanarak hesaplanan diğer indikatörlerin nasıl kullanılacağı konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olunacaktır.

Kimler Katılmalı

Teknik analizi özellikle indikatörler üzerinden yapan tüm yatırımcılar için uygun bir eğitimdir. Ortalama kavramının mantığı, kullanım amaçları ve uygulanabilecek olan stratejiler, eğitim içinde yer almaktadır.
Gerek kısa vade, gerekse trend üzerinden işlem yapan yatırımcılar için uygun bir eğitimdir. Ortalamaya dayalı indikatörler ile gerektiğinde kısa vadeli işlemler için de strateji oluşturmaya çalışanlar için, önemli düzeyde faydalar içeren bir eğitimdir.
Bunun yanında, piyasa psikolojisinin anlaşılması konusunda sağlayacağı faydalar nedeniyle, piyasaya yeni katılmış olan profesyoneller için de etkin bir eğitim olacaktır.

Eğitim Programı

- Ortalama Kavramına Giriş

- Ortalama Yöntemleri ve Parametreler

   -  Ortalama yöntemleri ve parametreler
   -  Ortalama Yöntemleri ve Parametreler Giriş
   -  Ortalama Yöntemleri ve Parametreler Veri Alanı
   -  Ortalama Yöntemleri ve Parametreler Periyot
   -  Ortalama Yöntemleri Basit Ortalama
   -  Ortalama Yöntemleri Ağırlıklı Ortalama
   -  Ortalama Yöntemleri Üssel Ortalama
   -  Ortalama Yöntemleri Kümülatif Ortalama
   -  Ortalama Yöntemleri Regresyonel Ortalama
   -  Ortalama Yöntemleri Dema Ortalama
   -  Ortalama Yöntemleri Tema Ortalama

- Ortalamalara Dayalı İndikatörler

   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler Giriş
   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler Bolinger Bantları
   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler Envelopes
   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler CCI
   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler DPO
   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler POSC
   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler KAİRİ
   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler MACD
   -  Ortalamalara Dayalı İndikatörler TRIX

- Ortalamalara Dayalı İşlem Stratejileri

Etiketler

Teknik analiz, teknik analiz eğitimi, teknik analiz nedir, teknik analiz kitapları, teknik analiz programları, teknik analiz indikatörler,  teknik analiz ile hisse takibi,  teknik analiz imkb,  teknik analiz indir,  teknik analiz indikatör, teknik analiz indikatörü, forex teknik analiz indikatörleri, hisse senedi teknik analiz indikatörleri, en çok kullanılan teknik analiz indikatörleri, teknik analiz ortalamalar,  teknik analiz hareketli ortalama,  teknik analiz ortalama kavramı, ortalama yontemleri ve parametreler,  teknik analiz basit ortalama,  teknik analiz üssel ortalama,  teknik analiz hareketli ortalamalar,  teknik analiz ağırlıklı ortalama,  teknik analiz kümülatif ortalama,  teknik analiz regresyonel ortalama,  teknik analiz dema,  teknik analiz tema, bollinger bantları, envelopes, cci, dpo, posc, kairi, macd, trix, ortalamalara dayali islem stratejileri, Fuat Akman, Fuat Akman eğitimleri, videolu eğitim, borsa eğitimi, finans eğitimi, yatırım, yatırımcı, yatırımcılık, yatırımcılık eğitimi, e eğitim, online eğitim

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı