ANA-BANNER

Altın Yatırımı Nasıl Yapılmalı Eğitimi

26 Temmuz - 26 Ağustos Dönemi Son Başvuru Tarihi: 31 Temmuz 2030

Altın piyasalarını tanımak ve altın piyasalarında işlem yapmak isteyenler için yol gösterici nitelikte bir derstir. Altın piyasalarında işlem yaparken gözden kaçırabileceğiniz faktörleri Şevin Ekinci bu derste anlatmaktadır. Bu ders sayesinde altın piyasalarındaki hareketleri önceden öngörebileceksiniz. Ders sırasında aynı zamanda Şevin Ekinci, 2017 yılına kadar altın piyasasında nasıl bir seyir beklediğini de belirtmiştir. 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 57,50 TL 57,50 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 67,85 TL 67,85 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Şevin Ekinci
Eğitimin Amacı

Altın piyasalarının anlatılması, betimlenmesi ve altın piyasasının ne olduğunu anlatan bir derstir. Altın piyasasında işlem yapanları da ilgilendirmektedir. Özellikle altın piyasasında işlem yapanların, işlem yaparken dikkat etmesi gereken faktörleri yalın ve anlaşılır bir dille açıklayan bir derstir.  

Ne Kazandıracak?

Eğitim, altın piyasasında işlem yaparken hayatınız boyunca kullanacağınız bilgileri size sunacaktır. Burada alacağınız bilgileri hayatınız boyunca altın piyasalarında işlem yaparken kullanabileceksiniz. İleriye dönük de size altın fiyatları hakkında öngörü verecek, sizin de bu öngörüyü kazanmanızı sağlayacak bir ders.

Kimler Katılmalı?

Küçük yatırımcılar, altın piyasasında işlem yapan amatör yatırımcılar, bankalarda yeni çalışmaya başlayan elemanlar, altın fiyatları hakkında karar almak isteyen hane halkı yatırımcısı, altın piyasasına girmek isteyen, işlem yapan yatırımcılar başlangıç seviyesi olarak bu dersi alabilirler. Özellikle bankalarda tüm pozisyonlarda yeni çalışmaya başlayanlara da yönelik cep bilgi niteliğinde bir eğitim programıdır.

Eğitim Programı
 
1- Altın Fiyatları
     - Fiziki altın
          Cumhuriyat altını
     - Ons altın
          Piyasadaki altın değeri
 
2- Altın Fiyatlarını Etkileyen Faktörler
     - Konjonktür (Jeopolitik)
     - Global sermaye hareketleri (likidite, risk iştahı vs)
     - ABD Dolarının düzeyi
     - Faiz oranları (Reel faizler)
     - Enflasyon
     - Dünya ekonomilerinde büyüme hızı
     - Tüketici davranışları (mücevher talebi vs)
     - Petrol ve diğer emtialar
     - Spekülatif amaçlı işlemler
     - Altının arzını etkileyen faktörler
 
3-Önümüzdeki Dönem Altın Fiyatları  
     - Global konjonktür
     - Global büyüme ortamı
     - Global Merkez Bankalarının kararları
     - Enflasyon
     - ABD dolarının düzeyi

     

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı