ANA-BANNER

Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları Eğitimi

28 Temmuz - 28 Ağustos Dönemi Son Başvuru Tarihi: 28 Temmuz 2030

Bu eğitimde, sermaye piyasaları düzey 1 lisanslama sınavına girecek olanları sınava hazırlamak amaçlanmıştır. Lisanslama sınavlarında Düzey 1 kapsamındaki ders başlıklarından biri olan Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı Ve Meslek Kurallarının sınava konu olan başlıkları ele alınmıştır. 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 148,98 TL 148,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 175,80 TL 175,80 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Ayşe Bengü Çolakoğlu
Eğitimin Amacı

Katılımcıları SPK Düzey 1 lisanslama sınavına hazırlamak. 

Ne Kazandıracak

SPK düzey 1 lisanslama sınavı kapsamındaki SPK mevzuatı ve meslek kuralları kapsamına giren konularda önemli ve sınava hazırlanmaya yardımcı olacak başlıkların konunun uzmanları tarafından açıklamalarını dinleyerek sınava kolayca hazırlamak ve başarılı olmak.

Kimler Katılmalı

Sermaye Piyasası Lisanslama Sınavlarına hazırlanan tüm adaylar bu eğtitimi almalıdır.

Eğitim Programı
 
1- Tanıtım
2- Genel Hükümler ve Tanımlar
3- İzahnamede Yer Alan Bilgiler
4- Sermaye Piyasasi Araçları İhraci ve Kurulun Yetkisi
5- Halka Açık Ortaklıklar
6- Sermaye Piyasası Faaliyetleri
7- Borsalar Piyasa İşletmecileri
8- Yatırimcıların Tazmini ve Yatırımcı Tazmin Merkezi
9- Merkezi Takas Kuruluşları
10- Yatırım Fonları Portföy Yönetim Şirketleri
11- Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıklari
12- Veri Depolama Kuruluşları
13- Sermaye Piyasalarında Denetim Tedbirleri
14- Sermaye Piyasasında Tedbirler
15- Sermaye Piyasası Suçları
16- İdari Para Cezası Gerektiren Fiiller
17- Sermaye Piyasası ile İlgili Diğer Düzenlemeler
18- Kamunun Aydınlatılmasına İlişkin Esaslar
19- Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları
20- Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıkları
21- Yatırım Fonları
22- Etik Kurallar
 

 

Etiketler

SPK, SPF, sermaye piyasası lisanslama sınavı, spk sınav, bankalar, aracı kurumlar, bengü çolakoğlu, ayşe bengü çolakoğlu, Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları Eğitimi, spk düzey 1, spk düzey 3, düzey 1, düzey 3, Genel Hükümler ve Tanımla, İzahnamede Yer Alan Bilgiler, Sermaye Piyasasi Araçları İhraci ve Kurulun Yetkisi, Halka Açık Ortaklıklar, Sermaye Piyasası Faaliyetleri, Borsalar Piyasa İşletmecileri, Yatırimcıların Tazmini ve Yatırımcı Tazmin Merkezi, Merkezi Takas Kuruluşları, Yatırım Fonları Portföy Yönetim Şirketleri, Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıklari, Veri Depolama Kuruluşları, Sermaye Piyasalarında Denetim Tedbirleri, Sermaye Piyasasında Tedbirler, Sermaye Piyasası Suçları, İdari Para Cezası Gerektiren Fiiller, Sermaye Piyasası ile İlgili Diğer Düzenlemeler, Kamunun Aydınlatılmasına İlişkin Esaslar, Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları, Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıkları, Yatırım Fonları, Etik Kurallar

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı