ANA-BANNER

Sermaye Piyasası Araçları 1

11 Ağustos - 11 Eylül Dönemi Son Başvuru Tarihi: 11 Ağustos 2030

Sermaye Piyasası Faaliyetleri  Düzey 1 lisanslama sınavına girecek olanları sınava hazırlamak amaçlanmıştır. Lisanslama sınavlarında Düzey 1 kapsamındaki ders başlıklarından biri olan Sermaye Piyasası Araçları 1  sınavına konu olan başlıkları ele alınmıştır. 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 148,98 TL 148,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 175,80 TL 175,80 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Ayşegül Güngör
Eğitimin Amacı

Katılımcıları SPK Düzey 1 lisanslama sınavına hazırlamak. 

Ne Kazandıracak

SPK Düzey 1 lisanslama sınavı kapsamındaki Sermaye Piyasası Araçlarındaki konularda önemli ve sınava hazırlanmaya yardımcı olacak başlıkların konunun uzmanları tarafından açıklamalarını dinleyerek sınava kolayca hazırlamak ve başarılı olmak.

Kimler Katılmalı

Sermaye Piyasası Lisanslama Sınavlarına hazırlanan tüm adaylar bu eğtitimi almalıdır.

Eğitim Programı
 
1- Borçlanma Araçları
2- Kamu Borçlanma Araçları
3- Pay Senetleri
4- Menkul Kıymetler ve Kıymetli Evraklar
5- Tahviller
6- Türev Araç- Risk İlişkisi
7- Futures
8- Opsiyonlar ve Swaplar
9- Fiazsiz Finans Araçları
10- Yatırım Fonları
 
Etiketler

SPK, SPF, sermaye piyasası lisanslama sınavı, spk sınav, bankalar, aracı kurumlar, Ayşegül Güngör, Sermaye Piyasası Araçları, Sermaye Piyasası Araçları 1,  spk düzey 1, spk düzey 3, düzey 1, düzey 3, Borçlanma Araçları, Kamu Borçlanma Araçları, Pay Senetleri, Menkul Kıymetler ve Kıymetli Evraklar, Tahviller, Türev Araç- Risk İlişkisi, Futures, Opsiyonlar ve Swaplar, Fiazsiz Finans Araçları, Yatırım Fonları

 
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı