ANA-BANNER

Takas, Saklama ve Operasyon İşlemleri

Eğitim Tarihi: 30 Eylül 2016 Son Başvuru Tarihi: 30 Eylül 2030

Bu eğitim Sermaye Piyasası Lisanslama Faaliyeti Düzey 1 sınavlarından Takas Saklama ve Operasyon İşlemlerine girmek isteyen kişiler için hazırlanmıştır. Eğitim süresince Takas Saklama ve Operasyon işlemlerine ait konular, alt başlıklar altında anlatılmaktadır. 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 102,54 TL 102,54 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 121,00 TL 121,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Ayşegül Güngör
Eğitimin Amacı

Katılımcılara sınava çalışırken kolaylık sağlamak ve ip uçları vermektir.

Ne Kazandıracak

Eğitim sonunda katılımcılar, takas saklama ve operasyon işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenecek ve bir sınıf eğitiminden farklı olarak istedikleri konuları tekrar dinleyebileceklerdir.

Kimler Katılmalı

Finans sektöründe ve Sermaye piyasasında çalışmayı ve sınava girmeyi düşünen herkesin  katılmasını tavsiye ediyoruz.

Eğitim Programı
Menkul Kıymetleri Saklama Hizmeti
Merkezi Takas Kuruluşları
TakasBank (İstanbul Takas ve Saklama Bankası)
Takasbank Merkezi Karşı Taraf Yönetmeliği
Portföy Saklama Hizmetler
Payların Transfer, Takas ve Temerrüd İşlemleri
Borçlanma Araçları
İstanbul Takas ve Saklama Bankası Teminat Yönetimi
Türev Araçlarda Takas Uzkaşma ce Fiziki Teslimat
Garanti Fonuna İlişkin Esaslar
 
Etiketler

SPK, SPF, sermaye piyasası lisanslama sınavı, spk sınav, bankalar, aracı kurumlar, Ayşegül Güngör, Sermaye Piyasası Araçları, spk düzey 1, spk düzey 3, düzey 1, düzey 3, Menkul Kıymetleri Saklama Hizmeti, Merkezi Takas Kuruluşları, TakasBank (İstanbul Takas ve Saklama Bankası), Takasbank Merkezi Karşı Taraf Yönetmeliği, Portföy Saklama Hizmetler, Payların Transfer, Takas ve Temerrüd İşlemleri, Borçlanma Araçları, İstanbul Takas ve Saklama Bankası Teminat Yönetimi, Türev Araçlarda Takas Uzkaşma ce Fiziki Teslimat, Garanti Fonuna İlişkin Esaslar

 
 
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı